Poradíte mi, co koupit manželovi k narozeninám? Má je na konci července a já letos opravdu nevím 🤷
Oblečení má teď hodně, parfémy má taky, zážitek pro dva kvůli dětem ne (jedině něco pánského, aby vzal kamaráda), rumů má zásobu hezkou, věci na kolo má, věci na auto má taky (kupovala jsem mu kosmetiku Sonax), nářadí bych řekla, že má taky.
Chtěla bych mu udělat radost, protože si to zaslouží a letos opravdu nevím jak......
Moc děkuji ❤️
A co mu udělat jako překvápko party? Tajnou, aby o tom nevěděl, pozvat jeho blízké a přátele... Jo a jestli je trošku do techniky, tak 3D tiskárnu 🙂 to je u nás ta nejlepší hračka vůbec... Dávala jsem dva roky zpět k vánocům, to bylo radosti!
Manboxeo nemá...
@anetka1701 když oni jsou všichni na dovolených atd., takže teď by se mi to dávalo dohromady hodně špatně. Ale jako nápad super 👌
@veruuu_kubesovic máme už 🙂
@nadja73 to jsem si myslela, že by se mu líbilo. Nenápadně jsem to natukla a ono ne 🙈
@anetka1701 3D má v práci a je z ní nadšenej 😁
@ivakalinova a doma jí nechce? 🙂 Průša mini je kolem 12ti tisíc :D :D
Hlídání pro děti a odjet někam samotní a užít si sebe. Ale chápu hlídání a co víkend s kamarádem na lodi 🙂
A mně by se zase líbil zážitek pro vás dva, děti může pohlídat nějaká kamarádka třeba ne? Když ne babička. 🤗 Vždyť přece existují i zážitky na pár hodin. Známí byli spolu na speleo v jeskyni, 3 děti jim hlídala kamarádka. Bylo to na celé odpo i s večeří ve dvou. 👌
Striptýz až děti usnou 😂😂😂Objednej si nějaké prádlo 😉Jestli všechno má ,tak to je těžký....Možná nějaké mlsky- ořechy,sušené ovoce 🤷
A co má rád, co ho baví, nebo naopak nebaví? Má nějaké koníčky? Já jsem třeba manželovi dala skleničku, kde jsem mu vygravirovala jména našich dětí. Má to užitek a je to osobní dárek. Vloni jsme s dětmi zase vyrobili tričko s jejich otisky rukou a u nejmenšího nohou.
A co nějaký kurz vaření/grilování. To byl můj kamarád, doma prakticky nezvládne ani míchaný vajíčka, ale potom kurzu se z něj stal gril master a grilování u něj nabralo úplně jiný směr...
Nemá žádné přání? Manžel nakažen skládáním lega s dětmi si přeje třeba jednu konkrétní Lego sadu z té kategorie 18+
Co treba Skola smyku?
Kamarádka minulý rok jako dárek "pozvala" masterchefa a pár kamarádů na večeři. Přijel, přivezl suroviny, uvařil, všichni si to chválili. https://romanstasa.cz/bez-adresy/
A co nějaké střílení z pušky atd? Můj chtěl např...
Já jsem měla poslední roky úspěch se střílením (jednou zkoušel různé zbraně, pak kurz snipera třeba, airsoft s kamarádem) a kurzem vaření.
Mému muži udělala radost střelnice, kde si mohl vyzkoušet různé zbraně. Od té doby si jezdí z kamarádem zastřílet pravidelně 😉
Kromě toho co píšou holky výše, tak mám k narozeninám připraveno toto😁 také má všechno a zazitky s auty uz měl také a co nemá si koupí dřív než mu to pořídím, takže zlatá fantazie a ruční práce 😁.
Akorát nebude to stejné jako na fotce. Budu mít půl litr, spodní patro bude z piv a horní patro bude dort o průměru 18 cm s ovocem, aby jsme si také dali něco my ostatní 😀.
S kamaradem muze vyrazit na rizenou degustaci rumu. Ja kdysi kupovala manzelovi od Rumaka, byl nadsen z ochutnavek i z vykladu.
Kolekci černých čajů, zapalovač zippo, kávové předplatné či předplatné nějakého časopisu (např.playboy)? 🙂
Nějaké (klidně) společné lepší zařízení domu? Neplánuje manžel třeba zařídit nebo obnovit pracovnu/vylepšit garáž/novou manželskou postel nebo nějaký koutek věnovaný jeho koníčkům? 🙂
Predplatne nejakeho casopisu,zet miluje auta,tak ma casopisy s touto tematikou,manzel ma rad cestovani,tak ma predplaceno Lide a zeme .Ja mam uz ted ale hlavu v pejru,co treba na Vanoce,4 vnoucata,2 dcery,2 zetove a manzel.Rok od roku je to horsi a ja jsem darovaci typ,mivam az 150 darku,ale uz jsem fakt marna a poukazky do obchodu mi nepripadaji moc jako darek a penize jeste navic davame k darkum vzdycky.A dal pro vsechny poresit svatky,narozeniny,Mikulase,Velikonoce MDD,,den Matek ,Otcu,vnoucatum na konec skoly,vyroci promoci,svateb atd.Horsi nez za mlada ,ale vzdycky neco nakoupim.Treba vloni k vyroci svatby jsem manzelovi koupila klasicky dreveny stafle/ na chatu/, stare uz doslouzily,ozdobila jsem je ruznejma faborkama s krepaku a dala sampano.Docela uspech😅,vnuckam k Velikonocum letos krome mlsani/ bio/,jsem objednala klasicke drevene chudy,pro kazdou jedny/ 13 a 11 let/,zstim si nohy nezlamaly..No vnucka 5,5 roku si bohuzel vcera zlomila pravou ruku - pazni kost nad loktem,spadla z kola😪😪😪



Jízda v Lamborgini nebo nějakém jiném sportáku ?