icon

Škoda, že jsem to včera nestihla vyfotit, ale viděla jsem rudě 😁

Emička počmárala půl pokojíčku červenou pastelkou, protože prý došel papír (musela jsem hodně počítat, abych jí nepřetrhla).

Každopádně, opravdu pomohla nano houbička. Stačilo jen namočit a pomalinku sundavat pastelku a na zdi není ani flíček 🙏 Na bílou barvu to funguje na 100%, barevnou zeď by to nejspíš stahovalo dolů.

Za mě je nano houbička opravdu zázrak nad zázrak 👌 Dají se sehnat u #vileda nebo i no name 🙂

avatar

paráda, to musím vyzkoušet na zeď v pokojíčku, taky je pokreslená....

4. únor 2021
avatar

Na pastelku jsem taky zkousela a super, mozna zlusim i na tiskatka, to je Bohousek expert, otevre tiskatko a je na zdi 🤦‍♀️

4. únor 2021
avatar

No houbičky mám, ještě jsem nezkoušela, tak hned jak ta naše opička něco vyvede, zkusím...

4. únor 2021
avatar

Nano houbička je super, snadno jsem s ní odstranila už řadu škod v domácnosti. Až na klíčem "počmáranou" zeď po celém bytě, na tu je i ona krátká 😅🙈

4. únor 2021
avatar

Děkuji za tip, objednala jsem👍 Sice po zdi nemaluje, ale ono to přijde 😄

4. únor 2021
avatar

A co voskovka? 😃 🙈 Nemá někdo vyzkoušeno?

4. únor 2021
avatar

Barevnou zeď fakt ne 😁

4. únor 2021
avatar

ja i sundala tuzku z barevne zdi touhle houbickou - made in China (20 ks za 2 $)

4. únor 2021
avatar

@lenkabukov voskovka je mastná. Prvně bych přejela křídou, ta dostane mastnotu dolů a pak nano houbičkou 🙂

4. únor 2021
avatar

@nadja73 tak to je super. To jsem nezkoušela, barevné zdi nemáme 🙂

4. únor 2021
avatar

Ona je vážně super na všechno. Sedačka, koženka, umyvadlo, dřez, spáry, nábytek, zdi......

4. únor 2021
avatar

Z bílé stěny pouští hodně věcí, jen je potřeba úplně netlačit, rozmývá se malba. Máme vyzkoušené i borůvky a kečup 🤣., Ale jako můj " nejvtipnější" zážitek s nanohoubicku byl, když mi mamka obarvila hlavu a na zádech mi zůstal flek. Manžel říká, já ti to umeju a já si nevšimla že i na měvzal nanohoubicku. Flek zmizel i s kůží, normlane mě jakoby spalil 🤦🤦🤦.. asi za půl hodiny taková bolest, myslela jsem, že ho zabiju 🤦.

4. únor 2021
avatar

@ivakalinova ono i zalezi na kvalite te barvy, my mame vsude krome koupelny a wc barevne zdi.

4. únor 2021
avatar

@codal promiň 😂😂😂

4. únor 2021
avatar

@nadja73 tu je pravda, ona míchaná barva za x stovek bude asi jiná než barva koupená za pár korun 🙂

4. únor 2021
avatar

@ivakalinova v pořádku 🤣🤣🤣

4. únor 2021
avatar

@codal to se mi taky stalo 🤦‍♀️ ale u dítěte 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ chtěla tetování na ruku a během dvou minut totální hysterie, ať to sundám. Nešlo to ničím 🙈 a nanohoubička vypadala jako zázrak v kombinaci s hysterickým dvouletým dítětem. Ne tak za 10 minut 🤦‍♀️tohle si za rámeček své mateřské kariéry fakt nedám. Tu jizvu jsem hypnotizovala asi půl roku, než z toho nártu ruky zmizela 🙈 a dětské tetování jí nedovolím ani tři roky poté, jak mě to vyškolilo 😂😂😂

Jinak fungují i na barevnou zeď, jen se musí jemně, berou i malbu (i bílou pochopitelně, ale to není vidět 😀).

4. únor 2021
avatar

No já tam mám zatím lehce tmavší flek, jak to bylo spálený, ale není to skoro znát a je to pod vlasama, tak to snad taky časem zmizí🤦.
@malenka3

4. únor 2021
avatar

@lenkabukov na voskovku mně pomohl jen smirgl papír

4. únor 2021
avatar

@malenka3 to by mě napadlo, že taková houbička dokáže spálit pokožku 🙈😲

4. únor 2021
avatar

@ivakalinova no mě taky ne 🤦‍♀️ nezkoušej to 😂 kdybych se nestyděla, dala bych ti fotku, co jsem té nebohé dušičce na tý ruce udělala 😟 ještěže je dětská kůže tak dobře schopná regenerace 🙏

4. únor 2021
avatar

@malenka3 já první tetování, které šíleně chtěla, pak řvala, drbala drátěnkou. Naštěstí šlo dobře dolů 🙏 Teď už chce tetovačku ideálně každý den 😁
Nic si z toho nedělej, hlavně, že to má dobrý 🙂

4. únor 2021