Včera v Tetě žádné velké zásoby, ceny taky dost vysoké 😮
Řeknu vám, přijde mi, že zase na začátku nového roku hodně věcí podražilo. Včera v Lidlu mi to jídlo přišlo tak neskutečně drahé. V košíku pár věcí a skoro sedm stovek 🙆
Taky se vám zdá?
V neděli jsem na to zrovna koukala v Tetě. 90% věcí, co kupuji, bylo dražší i o 70%.. dneska přišel leták a vše ve “slevě”..
No u nas maj fialovej porad v Penny ve vyprodejovejch věcech za 30.
taky jsem si říkala, že na nový rok nás nákup vyšel nějak draho. a to jsme nakupovali stejné potraviny.. já chodím jen do lidlu .. ale já si teda vezmu věci které potřebuji i bez akce no . .:/
V dm je fialový pořád za 39,-
Dneska jsem se bavila o cenách s mamkou co delala v jednom maloobchodim řetězci,od ledla se jim zvedla marže z o 2%,takze jestli si vsichni zvedli marži,tak je to jasné.Rikala ze to je kazde cca 2 roky,skoro vzdy kdyz pridaji peníze důchodcům 😞
Mě zase kolegyně psala že po sobotním nákupu v globusu seni všechno zdálo o dost dražší.takze je to asi všude 🙈
@dendulevrtule ano je to logicke. Pridaji duchodcum, pridaji statnim zamestnancum, musi reagovat i soukromy sektor. Tim se jim zvysi naklady, takze musi zvysit marzi. Zisk si vzit nenechaji. Takze diky neustalemu zvysovani platu ve statnim sektoeu roste inflace. Jenze ne vsem roste plat stejne ze...
No já nevnímám malé korunky, ale Globus skočil, což jsem postřehla i já...
@klaara3 jo jenze je to k vzteku, konečně trochu penez vice a sup,vlastne nemas nic protoze je vše dražší 😞
@dendulevrtule mě to tak štve

Nám dopravci zdražili o cca 5% proti loňsku kvůli mýtnému i na jedničkách cestách. Věřím, že se tohle promítlo do cen. Já si teda nevšimla 😂 Nesleduji to.
Ja dnes koukala v Penny, Lucina na mazani v krabicce, ta nizka plastova krabicka, necelych 50 ,- 🙈😡 nechapu, normalne kupuju za polovinu
@gracinka7 mě taky,ani nevis jak😡
@dendulevrtule to mas pravdu. Horsi to maji ti, kterym ani nepridali, coz u mensich podnikatelu moc nehrozilo, nebot maji stale vyssi a vyssi naklady. A vis co je horsi? Ze to bude jen horsi, trosku se jim to vymklo kontrole, bohuzel
@klaara3 to mas pravdu ze lepsi uz to nebude😞
@vendulak jak kde, ale cca 50 Kč normální cena 🙂
Holky, já to vidím v účetnictví, neskutečně podrazily téměř všechny obory. Ale to jídlo, to mi přijde až nenormální. A to mi přijde, že nekupujeme žádné blbosti, čokolády, sušenky, brambůrky atd. Třeba včera, 8 jablek 83 Kč, šílený, šunka 95% 49 Kč a to je s bídou na večeři...atd. atd.
No jo, ona se zvýšila minimální mzda, tzn. zvýšil se plat i všem pekařům, prodavačkám atd. A to se na ceně potravin a všeho zákonitě musí projevit. 😉


A kolik bývá tak cena bez akce za fialový? Já většinou kupovala v akci za 39,- Tak 59,- bez akce mi taková hrůza nepřijde... Ale obecně mi zrovna Teta přijde jako dražší drogerie oproti DM a Rossmannovi...