icon
avatar
janinasvecova
Zpráva byla změněna    3. črc 2021    

Lekarnice prosím:

Fenistil kapky, podala jsem na noc/kašel najednou synovi 3,5let: 28kapek, místo abych to rozdělila do trech dávek. Mám plasit? Cca 9kapek jsem měla dat, grrrrr. Jsem fakt blba! 🤨🤷🏻‍♀️

avatar

Radši zavolej:
Při akutní otravě volejte +420 224 919 293 nebo +420 224 915 402. Získáte pokyny jak poskytnout první pomoc a jak postupovat dále. Připravte si: přesné informace o nehodě

3. črc 2021
avatar

Zavolej si na toxikologickou linku, jestli chceš mít klid na duši.

3. črc 2021
avatar

Děkuji

3. črc 2021
avatar

Každopádně bude teď pořad spinkat a tady info

3. črc 2021
avatar

@murynka mockrát děkuji, rvu si tu vlasy, jaká jsem k.... malou na ruce a honem honem, ze se jde spinkat a pak udělám takovou chybu. Z toho celou noc nebudu spinkat! Snad bude prez příznaků a v pořádku, ráno uvidíme. V noci budu sledovat. 🙂

3. črc 2021
avatar

To chce klid, taky jsem se spletla a dala dávku pro staršího mladšímu. Na toxi lince mě jen řekli že bdue dobře spát, že pokud to bylo jednou, tak se nic nedeje

3. črc 2021
avatar

@janinasvecova neblazni i já se tenkrát spletla 🙉urcite bude v poradku !!!

3. črc 2021
avatar

@martinatrnkova moc děkuji za info. Já jen zda nehrozí něco, nebudeme muset do nemocnice apod. 👍🏼

3. črc 2021
avatar

@murynka mockrát děkuji za klid na dusi, si zlata. Tak pěkný večer a holkam dobrou noc 😘

3. črc 2021
avatar

@janinasvecova a volala jsi na tu toxi linku? Tam ti řeknou co máš dělat, jsou tam odbornici

3. črc 2021
avatar

@martinatrnkova nakonec dam na rady a zkušenosti ostatních a věřím, ze to bude v pořádku při takové dávce. 👍🏼

3. črc 2021
avatar

Tohle mi udělala tchýně, když měl kluk neštovice. Bohužel ne jednou. Naštěstí byl jen spavej a po konzultaci s doktorkou jsme udělali později i jaterky a bylo to ok. Když to bylo u vás jen jednou, tak bych se nebála

3. črc 2021
avatar

Syn mi ve 3 letech, když měl neštovice, vypil, nepozorovaně, 3/4 lahvičky fenistilu!!! 🤦‍♀️ Jeli jsme do nemocnice, byli tam 1 den na pozorování a nebylo mu vůbec nic, ani extra unavený nebyl 🤷 Bude to dobrý!

3. črc 2021
avatar

Všem mockrát děkuji holky! ♥️😘🙂

3. črc 2021
avatar

@janinasvecova bude to dobré. To není vysoká dávka a bude jen lépe spát. Syn mi nedávno vypil skoro celou lavičku a byl v pořádku.

3. črc 2021