Tak 3-4mm?
1,8 cm 🙂
tak to je hodne pidi... to jsem sama zvedava 🙂
1 cm? 🙂
10tt?
5 mm
7.-8. týden.
8 tt, okolo 1,5 cm...?
tipuji cca na 10. týden - ale to se chci zeptat - to už jsou měřitelné průtoky?
cca 2 cm?
Juuu to je cool ja chci taky mit doma utz bych se porad kochala 😀 ja to svoje plude vidam po 4 tydnech 😢 no a na utz je cca 8tt a ma cca 2,5 cm
Myslim, že tak 10.týden? 🙂
To nevím ale bude to chlapeček 😂
Asi tak 8tt
řekla bych 8-9tt :D Škoda že takovej UTZ nemá můj doktor :D Vždycky tam brejlím "co tím chtěl básník říct" :D
6 mm 😉
A ještě tam mám i 3Déčko tak jsem všechny maminky dneska 3Déčkovala 🙂 Jupí
@janyshka jaky je to zhruba tyden tehotenstvi?
1.5cm?
to bude tak 6-7 tt urco max 8 vic ne
9. týden
@janyshka tak to je slusny 🙂
tak sem se netrefila ja byla vcera na utz 8+6 a zda se mi to moje vetsi ale kazde mimi je jine kolik mate cm? mi mame bez asi 2 mm 3 cm.....
Je, a kde mate ordinaci?🙂
@janyshka
@tereza2016h Moje hlavní pracoviště je Apolinář, ale v ambulanci jsem každé úterý v Gynmedicu v Karlíně.
8-9tyden ?
Ajo uz to vidím :D nečetla jsem všechny komentáře

Cca 5-8 týden?