icon
avatar
janyshka
Zpráva byla změněna    25. únor 2018    

Tak jsem si po pěti letech u Apolináře uvědomila, že vše, co mně mohla tahle krásná klinika z červených cihel naučit, už znám a je na čase jít dál...vyzkoušet něco nového. Třeba pomoci menší nemocnici s porodnicí, která trpí akutním nedostatkem lékařů 🙂

avatar

Krásně napsané! Ať se ti daří. Taky už vybírám...a jak mě ta gynda znovu láká...

25. únor 2018
avatar

Drzim palce na dalsi ceste🙂 ja v Apolimari pred peti lety rodila🙂 mam tam tri doktory zname😉 je to moje srdcovka🙂

25. únor 2018
avatar

Jo, o jedné takové vím - Rakovnik 🙂)) vyhlášená mezi rodičkama, ale s akutním nedostatkem atestovaných lékařů.

25. únor 2018
avatar

Benešov🙂

25. únor 2018
avatar

Diky moc za navrhy holčičky, ale uz mam vybráno 🙂

25. únor 2018
avatar

@janyshka A dozvíme se ? Já jsem napnutá jako kšandy 😀
Přeju hodně štěstí v novém 😉

25. únor 2018
avatar

taky mě zajímá kam máte namířeno 🙂

25. únor 2018
avatar

@janyshka Domažlice, že jo? 😃 Byla jsem u vás v Praze v soukromé praxi před Vánoci, a těhotenství se fakt potvrdilo 😃. Napíšu vám SZ 😃

25. únor 2018
avatar

Ja bych byla pro Neratovice, nebo Melnik... Ale takove stesti mit asi nebudi 😊

25. únor 2018
avatar

Hořoviceeee. ❤️ Že jooo

25. únor 2018
avatar

Že Neratovice, že jo 🤔

25. únor 2018
avatar

@misisska tam jsem rodila 3krát 😍

26. únor 2018
avatar

@jara16 já ani jednou... ale doktor preferoval sekci (a nebyl to Krofta), tak mi bylo jedno, jestli sekce u Apolíka, nebo v Hořovicích. Zůstala jsem teda v Praze a dodnes toho lituji 😒

26. únor 2018
avatar

@misisska to bylo tak zlé ?🙄

26. únor 2018
avatar

@jara16 bohužel :-/

26. únor 2018
avatar

@jara16 respektive... rodila jsem plánovanou sekcí. Na porodním ve v naprostém pořádku až na to, že mi neumoznili bonding. Sestinedeli sto let za opicemi tím přístupem...

26. únor 2018
avatar

@misisska tak to je špatný,to má přeci být ☹to mne mrzí 😢

26. únor 2018
avatar

@jara16 no mi zarytě tvrdili, že prostě bonding po sekci nelze. Ale jinak porodní a plánovaná sekce TOP. Všichni milí, hodní, trpěliví... jen to šestinedělí mi nadělalo vrásek... třeba když jsem ležela na JiP, dovezli děti, po 20 minutách je sebrali a dalších 5 minut je nechali plakat ve dveřích na vozíku.

26. únor 2018
avatar

@misisska 😨sudinky...To ti muselo rvat srdce..

27. únor 2018
avatar

Jee a od kdy změna? Nepotkame se ještě u porodu koncem kvetna? 🙂

1. bře 2018
avatar

Tak opravdu k nam do Domazlic?...jinam u Apolinare ted lezi moje sestrenka. Dnes v noci tam rodila Anicku 😉

4. bře 2018