Tak jsem si po pěti letech u Apolináře uvědomila, že vše, co mně mohla tahle krásná klinika z červených cihel naučit, už znám a je na čase jít dál...vyzkoušet něco nového. Třeba pomoci menší nemocnici s porodnicí, která trpí akutním nedostatkem lékařů 🙂
Drzim palce na dalsi ceste🙂 ja v Apolimari pred peti lety rodila🙂 mam tam tri doktory zname😉 je to moje srdcovka🙂
Jo, o jedné takové vím - Rakovnik 🙂)) vyhlášená mezi rodičkama, ale s akutním nedostatkem atestovaných lékařů.
Benešov🙂
Diky moc za navrhy holčičky, ale uz mam vybráno 🙂
taky mě zajímá kam máte namířeno 🙂
Ja bych byla pro Neratovice, nebo Melnik... Ale takove stesti mit asi nebudi 😊
Hořoviceeee. ❤️ Že jooo
Že Neratovice, že jo 🤔
@jara16 no mi zarytě tvrdili, že prostě bonding po sekci nelze. Ale jinak porodní a plánovaná sekce TOP. Všichni milí, hodní, trpěliví... jen to šestinedělí mi nadělalo vrásek... třeba když jsem ležela na JiP, dovezli děti, po 20 minutách je sebrali a dalších 5 minut je nechali plakat ve dveřích na vozíku.
Jee a od kdy změna? Nepotkame se ještě u porodu koncem kvetna? 🙂
Tak opravdu k nam do Domazlic?...jinam u Apolinare ted lezi moje sestrenka. Dnes v noci tam rodila Anicku 😉
Krásně napsané! Ať se ti daří. Taky už vybírám...a jak mě ta gynda znovu láká...