Normálně tady moc nepřispívám, ale toto porovnávání, jak šel čas, mě baví🙂První fotka - mě bylo 16, manželovi 18, chodili jsme spolu 2 měsíce. A druhá fotka z loňského podzimu. 12 let spolu, 5 let manželé🙂
Moc vám to oběma sluší 🙂
Oba jste se hrozně změnili 😲 vypadáte skvěle a spokojeně 🙂))
To je obrovská změna, moc vám to sluší 🙂 a teda čím to u tech chlapů je, že čím jsou starší, tím jsou hezčí🤔😀😀🙂 krásná rodinka
Nejen manzel, ale i Vam to (za me) ted slusi vic jak na prvni fotce.😉
Jako vážně, fakt super změna 👍 mu to řekni, ať si nachvilku myslí, páv 😂😂😂😂
To snad ani není možný, že to jsou stejní lidé. No, stárnutí se evidentně nemusíte bát ani jeden, vypadáte líp a líp!
Hmm, oba teď vypadáte mnohem lépe 😉
Pane jo 😮 manžel byl teda hrozný ucho 😀 pardon 🙈 zato teď je to fakt moc hezkej chlap a oba dva jste doopravdy "vyrostli" do krásy 😊 buďte spolu šťastní i nadále ✊
@leilinka1234 děkujeme🙂
Krásná změna..ty s těmi světlými vlasy vypadáš ještě mladší než s tou zrz😊😊😊
tak ani jednoho bych vás podle první fotky nepoznala, že jste i na té druhé. moc vám to sluší!!!
Teeeda to je zmena u obou😮 oba starnete do krasy a elegance👏👏
Neskutečný! Oba ste o 150% hezčí 🙂
U manzela bych nerekla, ze je to tatez osoba 😁


Ty jo... to je změna.. Manzelovi to stárnutí prospívá 🙂