Prosím všechny, aby laskavě ukončili dešťový tanec!! Už toho bylo vážně dost!! Docela mě irituje i v posteli s knížkou a litrem Ryzlinku 😝
Jo! 😀
19. srp 2015
i já žádám návrat oskara!!! Chci se velerybit v bazénuuuu
19. srp 2015
Neee, jenom at jeste prsi 🙂
19. srp 2015
Konečně je krásně! Odpoledne sme byli ani nevim po jak dlouhý době na procházce, v lese!! Naprostej orgáč 🙂
19. srp 2015
máš teda problémy 😀😀
19. srp 2015
Já se těším na Ježíškááááááááá 😅
19. srp 2015
Já dneska zaříkávala za Marcelku a vyšel mi z teho enem lijavec, tak to přeži eště zejtra 😉
19. srp 2015
Neprovokuj, co mají říkat nebohé matky dětí, které musejí spát venku za jedoucího kočáru,no?Ještě teď jsem jak zmoklá slepice....A Ty s Ryzlinkem!! 🙂
19. srp 2015
Kus..vsak krasne prselo. U nas teda opet ted nic, ja bych tl brala este.
19. srp 2015
Mě s tím srali už od začátku...horko se mi líbilo! Počítám,že se tu brzy objeví stesky,že je vody moc....a to bych je kopala do hlavy!! 😝