Kolik tady máme budoucích maminek? Přihlaste se ty z vás, které se bojí, že jim během těhotenství vzniknou strie na bříšku, bocích, prsou nebo stehnech. Za vaši odpověď zašleme srdíčka v takovém počtu, kolik komentářů zde bude. ☺
Nebojte, nejste samy, ale my známe něco, co vám pomůže se strií vyvarovat. Již za týden v testování!
Přemýšlela jsem v prvním těhotenství ze budu mazat. Nakonec jsem vubec nemazala a taky to tak dopadlo. 😥
Teď už to nechci podcenit. A budu mazat
😉
Zatím žádná 😉
Já mazala a bohužel nepomohlo..
Mazala jsem cele tehu timto olejik,pak od Weledy a stejne se strie udelaly...
zatím dobrý (33.tt), mažu a doufam, že se nic neobjeví ☹
Mazala jsem cele těhotenství od 7tt tím to olejickem a od 26tt mám strie. Když jsou geny tak nepomůže nic. 😏
já nemazala vůbec ničím ani jednou a žádnou strii nemám... jak píšou výše, když jsou dobré geny, nemusí se ani mazat, když nejsou, bohužel nic nepomůže 😔
Ja si brisko mazu ted jsem 33tt. A par strii se mi objevilo na bocich ...na brisku zatim ani jedna tuk tuk .🙂
Ja mazala bioilem jak silena... no ve finale jsou z toho strie po celym brise. A pravdepodobne alergie na tento olejicek🙈
Mazala sem právě Bio-Oil 2děti v rozmezí 3let. A žádná strie ani náznak 😊 Vše jako před těhotenstvím 😉
25tt- zatim ani jedna, ale mam mensi brisko, takze kazdym dnem cekam, kdy se objevi😟 mazu denne, stridam vice kremu a olejicku. Bi-oilem mazu taky.😊
Mne se udělaly v prvním tehu a teď ve druhém tehu doufám,ze už se další nepridaji
Mně se udělaly v prvním těhu a to jsem mazala, teď doufám, že se v druhém žádná nepřidá...
Čekám třetí a jsem v půlce 😀 zatím jsem mazala vždycky a strije se udělali jen na prsou... Teď jsem si našla dvě nové na bříšku a začínám se fakt bat, protože narozdíl od předchozích mi teď břicho roste raketovou rychlostí! Pokud je něco co to zastaví tak sem s tím! Já mám totiž fakt strach...
Mne se udelaly strie i kdyz jsem nebyla tehu, takze ted ocekavam to nejhorsi, snazim se mazat, ale nevim nevim.. bi-oil jsem zkousela jen vzorecek a krasne voni 🙂 ale trochu me odrazuje ta cena..
Já mažu, zatím ani jedna, tak uvidíme na konci 🙂)))
Já mažu, ne teda poctivě každý den a celou dobu, ale posledních asi 14 dní mažu poctivě, ale zatím to nepomáhá, strie mám asi 2 na břiše a dělá se mi další, a ani neblednou, tak neví.. mažu bi-oilem, dostala sem od budoucí tchýně dvě balení.. 🙂
Strií se trochu bojím, mám růstové z puberty a suchou kůži. Mažu se zatím kokosovým olejem, po něčem speciálním se teprve plánuji podívat.
A co ty, ktere maji uz po porodu a boji se, ze ty strie uz nikdy nezmizi? 😃 muj pripad 😏
Strie jsem mela uz pred prvnim tehotenstvim. . . 😔Nepatrim k hubenourum. . . Na prsou se mi udelali v puberte neb mi prsa narostla silenou rychlosti. Takze ted v druhem tehotenstvi asi neni co resit. . . 😕
Mazala jsem i 2x denne a nepomohlo
Jsem v polovině těhotenství. Konečně se mi začíná bříško rýsovat. Chtěla bych se začít mazat, ze strii mám obavy, takže pokud něco mohu udělat jako prevenci jdu do toho.🙂
Zatím mažu obden, jsem v půlce těhotenství a nové strie se nevytvořily.
Termín mám na konci Prosince a pravidelně mažu právě BiOilem a zatím ani čárka.Za mě naprostá spokojenost,jen kdyby tak neubýval rychle,ale stojí za to si připlatit. 🙂
Při prvnim těhotenství se mi udelali strie na břiše, ted pri druhem těhotenství doufam, ze uz dalsi nepribudou.
Zbývá nám posledních pár týdnů a zatím břicho drží. Prsa, stehna a zadek - to už není taková hitparáda. Snad už to vydrží 😀
Já musím zaklepat, že břicho je ok, problém jsou trochu stehna, ale to s těhu souvisí, až poslední dobou. Víc mě trápí jizva, kterou jsem si udělala pádem z kolobežky přes loket. Té bych se strašně ráda zbavila, protože při změnách počasí šíleně svědí🙂))
Pri prvnim tehu jsem mazala a mazala a vse dobre 🙂 zlom nastal az po porodu kdy byl z tohonclovek vykuleny 😀 a najednou strie vsude ☹ po druhem těhotenství se zadne navic neobjevili. Ale bioil bych rada vyzkousela 🙂
Moc doufám, že jich alespoň nebude moc, určitě budu mazat, protože to jsou mršky a člověk nikdy neví...
Tak bojim, mazu, ale bi-oil nevim proc přes velkou reklamu nemá dobré jméno, o to radeji bych měla možnost vyzkoušer zdarma...
Mažu jako blázen ale nevím, zda to pomůže.
Zajimalo by me zda se stahnout aspon po trosku po dvou detech bych to moc ocenila. Jsou vybledle ale dost siroke. Takze rada bych testovala 🙂
Já se mazala ale dost jsem to flakala takze jich trosku mam nastesti nic hrozneho , příště budu moudrejší
Jsem teprve na zacatku, ale radeji uz mazem. Pokud je moznost tomu zabranit, tak to musime vyzkouset.
Dobrý den,začínám práčvě 16 tt svého prvního těhotenství a klasickým krémem se mažu od začátku.Pupík mi začíná kuličkovatět,tak uvažuji nad kvalitnější pěčí o pokožku. S Bi-oil mám dobré zkušenosti na jizvy po operaci,tudíž v úvaze co teď na pupík je na prvním místě. Všem jej moc doporučuji😊
Na bříšku zatím žádná ale na bocích se něco málo objevilo 😊
Ahoj holky, moc děkujeme za vaše odpovědi. A víte kolik srdíček vám zašleme? 37! Uff, tak jdeme na to. 🙂
@tristizia, @2kluci2, @ehe, @poldice, @dencadenda, @clair3124, @princeznafa, @kohynka86, @cibuliste, @coudy2014, @kozice196, @vaju, @pstrosicek, @doeik, @anetka1701, @kikina93, @hankapav, @vaculovav, @ginnyweasley, @marianned, @m.e.l, @lulufafo13, @luciebh, @nikkki, @adelkl, @martulikk1, @michaela_pol, @bimmka, @bhrozen, @jaaniickaa, @sdu, @barusa23, @lukyte, @matty., @lorakv, @nc30, @michaste
@konik_testuje dekuji za srdicka 🙂
Moc děkuji 🙂
@konik_testuje Děkuju ❤️
@konik_testuje děkuji 😍

Bohuzel v prvnim tehotenstvi uz vznikly. Ted cekam druhy a moc doufam, ze se zadna jina neprida :(