icon

Kolik tady máme budoucích maminek? Přihlaste se ty z vás, které se bojí, že jim během těhotenství vzniknou strie na bříšku, bocích, prsou nebo stehnech. Za vaši odpověď zašleme srdíčka v takovém počtu, kolik komentářů zde bude. ☺

Nebojte, nejste samy, ale my známe něco, co vám pomůže se strií vyvarovat. Již za týden v testování!

#test_bioil

avatar

Bohuzel v prvnim tehotenstvi uz vznikly. Ted cekam druhy a moc doufam, ze se zadna jina neprida :(

30. říj 2017
avatar

Přemýšlela jsem v prvním těhotenství ze budu mazat. Nakonec jsem vubec nemazala a taky to tak dopadlo. 😥
Teď už to nechci podcenit. A budu mazat
😉

30. říj 2017
avatar

Zatím žádná 😉

30. říj 2017
avatar

Já mazala a bohužel nepomohlo..

30. říj 2017
avatar

Mazala jsem cele tehu timto olejik,pak od Weledy a stejne se strie udelaly...

30. říj 2017
avatar

zatím dobrý (33.tt), mažu a doufam, že se nic neobjeví ☹

30. říj 2017
avatar

Mazala jsem cele těhotenství od 7tt tím to olejickem a od 26tt mám strie. Když jsou geny tak nepomůže nic. 😏

30. říj 2017
avatar

já nemazala vůbec ničím ani jednou a žádnou strii nemám... jak píšou výše, když jsou dobré geny, nemusí se ani mazat, když nejsou, bohužel nic nepomůže 😔

30. říj 2017
avatar

Ja si brisko mazu ted jsem 33tt. A par strii se mi objevilo na bocich ...na brisku zatim ani jedna tuk tuk .🙂

30. říj 2017
avatar

Ja mazala bioilem jak silena... no ve finale jsou z toho strie po celym brise. A pravdepodobne alergie na tento olejicek🙈

30. říj 2017
avatar

Mazala sem právě Bio-Oil 2děti v rozmezí 3let. A žádná strie ani náznak 😊 Vše jako před těhotenstvím 😉

30. říj 2017
avatar

25tt- zatim ani jedna, ale mam mensi brisko, takze kazdym dnem cekam, kdy se objevi😟 mazu denne, stridam vice kremu a olejicku. Bi-oilem mazu taky.😊

30. říj 2017
avatar

Mne se udělaly v prvním tehu a teď ve druhém tehu doufám,ze už se další nepridaji

30. říj 2017
avatar

Mně se udělaly v prvním těhu a to jsem mazala, teď doufám, že se v druhém žádná nepřidá...

30. říj 2017
avatar

Čekám třetí a jsem v půlce 😀 zatím jsem mazala vždycky a strije se udělali jen na prsou... Teď jsem si našla dvě nové na bříšku a začínám se fakt bat, protože narozdíl od předchozích mi teď břicho roste raketovou rychlostí! Pokud je něco co to zastaví tak sem s tím! Já mám totiž fakt strach...

30. říj 2017
avatar

Mne se udelaly strie i kdyz jsem nebyla tehu, takze ted ocekavam to nejhorsi, snazim se mazat, ale nevim nevim.. bi-oil jsem zkousela jen vzorecek a krasne voni 🙂 ale trochu me odrazuje ta cena..

30. říj 2017
avatar

Já mažu, zatím ani jedna, tak uvidíme na konci 🙂)))

30. říj 2017
avatar

Já mažu, ne teda poctivě každý den a celou dobu, ale posledních asi 14 dní mažu poctivě, ale zatím to nepomáhá, strie mám asi 2 na břiše a dělá se mi další, a ani neblednou, tak neví.. mažu bi-oilem, dostala sem od budoucí tchýně dvě balení.. 🙂

30. říj 2017
avatar

Strií se trochu bojím, mám růstové z puberty a suchou kůži. Mažu se zatím kokosovým olejem, po něčem speciálním se teprve plánuji podívat.

30. říj 2017
avatar

A co ty, ktere maji uz po porodu a boji se, ze ty strie uz nikdy nezmizi? 😃 muj pripad 😏

30. říj 2017
avatar

Strie jsem mela uz pred prvnim tehotenstvim. . . 😔Nepatrim k hubenourum. . . Na prsou se mi udelali v puberte neb mi prsa narostla silenou rychlosti. Takze ted v druhem tehotenstvi asi neni co resit. . . 😕

30. říj 2017
avatar

Mazala jsem i 2x denne a nepomohlo

30. říj 2017
avatar

Jsem v polovině těhotenství. Konečně se mi začíná bříško rýsovat. Chtěla bych se začít mazat, ze strii mám obavy, takže pokud něco mohu udělat jako prevenci jdu do toho.🙂

30. říj 2017
avatar

Zatím mažu obden, jsem v půlce těhotenství a nové strie se nevytvořily.

30. říj 2017
avatar

Termín mám na konci Prosince a pravidelně mažu právě BiOilem a zatím ani čárka.Za mě naprostá spokojenost,jen kdyby tak neubýval rychle,ale stojí za to si připlatit. 🙂

30. říj 2017
avatar

Při prvnim těhotenství se mi udelali strie na břiše, ted pri druhem těhotenství doufam, ze uz dalsi nepribudou.

30. říj 2017
avatar

Zbývá nám posledních pár týdnů a zatím břicho drží. Prsa, stehna a zadek - to už není taková hitparáda. Snad už to vydrží 😀

30. říj 2017
avatar

Já musím zaklepat, že břicho je ok, problém jsou trochu stehna, ale to s těhu souvisí, až poslední dobou. Víc mě trápí jizva, kterou jsem si udělala pádem z kolobežky přes loket. Té bych se strašně ráda zbavila, protože při změnách počasí šíleně svědí🙂))

30. říj 2017
avatar

Pri prvnim tehu jsem mazala a mazala a vse dobre 🙂 zlom nastal az po porodu kdy byl z tohonclovek vykuleny 😀 a najednou strie vsude ☹ po druhem těhotenství se zadne navic neobjevili. Ale bioil bych rada vyzkousela 🙂

30. říj 2017
avatar

Moc doufám, že jich alespoň nebude moc, určitě budu mazat, protože to jsou mršky a člověk nikdy neví...

30. říj 2017
avatar

Tak bojim, mazu, ale bi-oil nevim proc přes velkou reklamu nemá dobré jméno, o to radeji bych měla možnost vyzkoušer zdarma...

30. říj 2017
avatar

Mažu jako blázen ale nevím, zda to pomůže.

31. říj 2017
avatar

Zajimalo by me zda se stahnout aspon po trosku po dvou detech bych to moc ocenila. Jsou vybledle ale dost siroke. Takze rada bych testovala 🙂

1. lis 2017
avatar

Já se mazala ale dost jsem to flakala takze jich trosku mam nastesti nic hrozneho , příště budu moudrejší

2. lis 2017
avatar

Jsem teprve na zacatku, ale radeji uz mazem. Pokud je moznost tomu zabranit, tak to musime vyzkouset.

2. lis 2017
avatar

Dobrý den,začínám práčvě 16 tt svého prvního těhotenství a klasickým krémem se mažu od začátku.Pupík mi začíná kuličkovatět,tak uvažuji nad kvalitnější pěčí o pokožku. S Bi-oil mám dobré zkušenosti na jizvy po operaci,tudíž v úvaze co teď na pupík je na prvním místě. Všem jej moc doporučuji😊

6. lis 2017
avatar

Na bříšku zatím žádná ale na bocích se něco málo objevilo 😊

8. lis 2017
avatar

Ahoj holky, moc děkujeme za vaše odpovědi. A víte kolik srdíček vám zašleme? 37! Uff, tak jdeme na to. 🙂

@tristizia, @2kluci2, @ehe, @poldice, @dencadenda, @clair3124, @princeznafa, @kohynka86, @cibuliste, @coudy2014, @kozice196, @vaju, @pstrosicek, @doeik, @anetka1701, @kikina93, @hankapav, @vaculovav, @ginnyweasley, @marianned, @m.e.l, @lulufafo13, @luciebh, @nikkki, @adelkl, @martulikk1, @michaela_pol, @bimmka, @bhrozen, @jaaniickaa, @sdu, @barusa23, @lukyte, @matty., @lorakv, @nc30, @michaste

15. lis 2017
avatar

@konik_testuje dekuji za srdicka 🙂

15. lis 2017
avatar

Moc děkuji 🙂

15. lis 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@konik_testuje Děkuju ❤️

15. lis 2017
avatar
16. lis 2017