Maminky, Canpol babies se vrací na koníka! Co myslíte, že budeme testovat?
Napište nám váš tip, a pokud nám taky připíšete, zda od této značky něco doma už máte, tak vám pošleme až 10 srdíček.
Mam odsavacku kterou jsem testtovala diky konikovi 🙂 muj tip je testovani Dudliku 🙂
Nějaká hračka bych řekla 😉
My máme kolotoč nad postýlku
Podle obrázku hračky 🤔 my máme doma lahvičky a holka byla vždy spokojená 😊 (ale teď už má na noc pouze mléko a i to se snažíme omezit)
Nějakou hračku? Pokud pro úplně pidi miminka tak se hlásím...😂😂😂
My sme měli první dudlík.. po půl roce až doposud (15m) sme si vystačili s jiným jedním dudlíkem. Podle obrázku to vypadá na testování hračky, ale líbilo by se mi otestovat nějaké nádobí. 😉
Měla jsem od nich těhotenské kalhotky plus později ty po porodu. Teď mám prsní vložky.
Můj tip na testování dětská manikúra
Že by hračku? Máme doma kolotoč nad postýlku. 😊
Měli jsme klip na dudlík a odsávačku 🙂
Tipuji, že testovat se budou hrací deky 🙂
Myslím, že se bude testovat nějaká pěkná hračka. Doma máme odsávačku a lahvičku 🍼
Nějaká hračka 🙂
A jinak mám kolotoč
V tomto obdobi by se mi libilo testovat termoobal na lahve, mala nam nechce pit studene, tak porad ohrivame. Od Canpol mame chladici kousatko, ale porad cekame na jeho vyzkouseni 🙂
Myslím že se budou testovat hračky , jinak od Canpol máme doma kousátka 🙂
Kolotoč... Jinak máme lžíce od nich
Podle obrázku asi hračky😉a doma máme odsávačku😊
mám doma flašku a kousátka a řekla bych, že testovat se bude dětská hrací deka....
Myslím že sw bude testovat nějaká super hračka 😍 mám pro dvojcata netekoucí hrnek a kolotoče nad postýlky 🙂
Máme hrazdičku a kousátka.
Netekouci hrnek. A myslim ze se bude testovat treba hrazdicka na hrani, hracka
Mozna hračky? Jinak prcek má doma netekouci hrnek 😉
Testovat netekouci hrnecek? Ten tedy jeste doma nemame.
Kousatka. Doma mám knížku a kousatka.
Hračky pro nejmenší
Mame odsávačku, síťku na ovoce a hrací podložku -ohradku (nejlepší)! 😊 A testovat se bude hračka?
Máme lžíci a flašku. Doufám, že se bude testovat nějaká super hračka.
Doma máme knížku, kousátko a lahvičku. A myslím že testovat se budou nějaké hračky.
Řekla bych že se bude testovat nějaká hračka. Pro starší dcerku jsem měla lahvičku se slámkou a byla super😉
Tak přiznám se, že mi značka nic neříkala, tak jsem si jí musela vyhledat na internetu a tipuji to na hračku 🙂
Můj tip je nějaká hračka co pomáhá rozvíjet schopnosti dítěte 😉
Pěkný den.
Máme doma dudlík/šidítko s krytkou, který je částečně průhledný a byl velice oblíbený. Jinak testování nějaké láhve pro miminka nebo hrnečku?
S pozdravem Aneta M.
Maminky, moc děkujeme za vaše komentáře! A co se bude s Canpol babies testovat? Budou to 3 varianty hrací deky. Toto testování můžete sledovat pod #test_canpol2
Za vaše komentáře vám posíláme 10 slíbených srdíček. Mějte se moc hezky.
@hnedoocko79, @triskova_v, @mirecka.jaroscakova, @a_vav, @wampzee, @7lindus7, @janule_ul, @veronikakvakova, @patri22, @kosarmon88, @denadena16, @evajanouskova, @veruska98, @lilyann, @dvorkada, @zdenina22, @lenulavymlatilova, @vicinity, @girl.misel, @kacka125, @ropetra, @majka20201, @snany, @pupinelova, @katka900, @madonkav, @sunmilie, @topverun, @kazzyy, @anytka_a

Mám odsávačku a netekoucí hrnek 😉