Maminky, co je důležitější než zdraví vaší rodiny?
Kdy jste naposledy děkovaly, že máte všechno? Zdravé děti, manžela a stále vitální rodiče?
A i když se občas ukáže nějaká choroba, stále se můžete spolehnout, že bude vše v pořádku, protože se máte možnost stále sledovat a máte k dispozici profesionální péči v pohodlí vašeho domova. Třeba právě pomůcky Veroval od značky Hartmann.
je to pravda, zivot je rychly a clovek pokud je zdravi a i jeho blizci jsou, tak si ani neuvedomuje co ma. U me uz dva roky to zdravi stoji zanic a to si pak clovek hned uvedomi co je dulezite a ze obcas resi kraviny.
Zdraví rodiny a nejblížších je nadevše.
Důležitější není nic a zrovna u nás je to aktuální 😒 Snad budou oba brzy ok 👍
Zdraví je velice důležité.
Každý večer děkuji za to, že jsme všichni zdraví. Zdraví je pro mne nejdůležitější. Vždyť i jen blbá rýma a kašel nás vždy vykolejí.
Zdraví me rodiny a hlavně vymodlene dcery je nejdulezitesti vše ostatní jsou jen maličkostí
Zdraví mých blízkých je na prvním místě. Kája byl od půl roku do roka a půl 5x hospitalizovaný a mohu říct, že jsem zestárla o mnoho let. Než zjistili důvod jeho obtíží, tak mu zkontrolovali vše - odběry, echa, ekg, sona, rtg..... bylo to strašně těžké, ale zvládli jsme to. Zejména s podporou mého manžela a mojí maminky
Spousta lidí si pořád stěžuje...ale až zjistí že jsou nemocní,vidí,že měli vsechno....
Zdravi je to nejdulezitejsi👍 Je podzim tak jsme ted kazdou chvilo nekdo v rodine nemocny. Pak si clovek uvedomi, ze ostatni veci jsou malickosti.
Nic není důležitější než zdraví. Já děkuji každý den od té doby co máme syna, do té doby jsem to brala jako samozřejmost. Syn se narodil s genetickou vadou sluchu, je nedoslychavý, ale každý den od té doby děkuji, že je to "jen" nedoslýchavost, co ho trápí. Naštěstí už existují možnosti, které mu umožňují normální život. Ovšem díky Dominikovi a jeho sluchu jsme potkali i spoustu rodin, které neměli takové štěstí.
Rozhodně není nic důležitější, než zdraví rodiny. Zažila jsem si to před 14 dny na vlastní kůži, když jsem čerstvě dvouleté dceři volala sanitku a měla ji na JIPce ❤
Nic, to můžu aktuálně potvrdit, když je člověku špatně a nezvládne se postarat o dítě, tak si to uvědomí ještě víc 😢
Zdraví je to úplně nejdůležitější! A ne jen moji rodiny, ale i blízkých. At už se jedna o zdraví fyzické, nebo psychické. Protože když je to psychické a spoji se to s fyzickým, tak lide svuj boj vzdavaji 😞
Ja stale děkuji za to, ze náš syn je zdraví. U pritele to hapruje, v patek zkolaboval a nikdo zatim neprisel na to proč. A z rodičů už nemám ani jednoho 😞
Kdyz jdu spat a podivam se do postylek tech mych dvou lasek,vzdy mi prolitne hlavou jak moc jr miluju a dekuju,ze je mam😍ted jsme doma vsichni nemocni,nudle jsou narocny,ale co to jsou nudle oproti jinym nemocem,tim nejhorsim☹to si ani nechci nikdy predstavit:-/
Na prvním místě vždy zdraví. Od září bojujeme s rýmou a kašlem. (nástup do školky). Takže je to nepříjemné ale dá se to zvládnout. To ostatní je nepodstatné.
Pro nás je nejdůležitější mít vždy kvalitní teploměr, ukazuje nám že se s námi něco deje. Minulý jsem rozbila skleněný. Tak jsem koupila nový skleněný, ten pro změnu neměří ukazuje 36,3, vzala jsem digitální tam došly baterky. Když přijdu k lékařce kouká na nás divné když nemáme doma teploměr. 😉

Nic neni dulezitejsi nez zdravi, vsechno ostatni je pomijive