Prosím o radu, kde jste sehnaly softsheel kalhoty pro děti, dcera má 2roky? Diky
Máme Rockino
Z Fleru
Mám pro děti Unuo, přímo z jejich stránek...
Zoubkova-vila.cz
Vecicky.cz
Máme taky Unuo, už druhé a bundu k tomu. Naprostá spokojenost.
Hezky propracované ma Unuo, jinak jsme meli i Yhacek, ty zas byly super cenove.. ještě mne zaujaly od Fashion MAM, vypadaly pěkně a byly relativně levné 👍
Když je potřeba, tak ted usiju synovi sama 😊
Sijeme srdcem. Už několik let kupuju a spokojenost.
outdoorkids - syn je hubenour a krásně mu sedí
nechávám si šít, syn je hubenour, bez plíny a unuo bylo veliké ☹
Já se kvůli tomu naučila šít 😂 tak si šiju sama. Ale hodně si chválí unuo, cena vyšší, ale snad všichni spokojení. I Yhacek jsem viděla několikrát na živo a vypadají dobře, ale zdají se mi širší než jsou unuo, ale cena taky nižší.
Unuo, nedám na ně dopustit
Za nás jedině Wolf. Unuo měl jedny kalhoty a hned byly prodřené na kolenech. Takže předražený šmejd
nechavala som šiť a poslednykrát som objednávala zo suchedupky.cz a spokojenost
Nechávala jsem si šít od jedné paní od nás, páč jsem na šití levá. Chtěla jsem, aby mu sedly.
Psala jsem zprávu
Šijeme srdcem 🔝
wolf-demar.cz, i letní, i zimní, super. Koupila jsem drahe Unuo, dcerka měla jednou na sobě, spadla na šutr a už je díra v koleni😑 takže už kupuju levnější wolfky
Kupuju na unuo 🙂
Pokud scháníš zimní, tak já těsně před vánoci objednávala tyto...budou mít určitě i v jiných barvách.
https://www.sotino.cz/sustakove-kalhoty-2/wolf-...
Za pár korun a naprosto perfektní. Teď v mrazech pod ně nosí punčochy.
Nechávám šít.. PB šití na Facebooku