icon

Hlavně nezapomenout nastavit ⏰😂

avatar

Podobně jsem vstávala kdysi do školy a později práce 🙈 Od září mě to čeká zase, navíc s dítětem, které je už ve dvou letech evidentně po mně 😆😂😂

3. dub 2023
avatar

To vypadá skoro jako můj budík. Naštěstí kafe piju až v práci 😀

3. dub 2023
avatar

I když zaspím, vždycky stíhám. 🤣 Musím mít hodinu/hodinu a půl než vylezu z baráku. Kazdej pozná, když zaspím a mám pro sebe třeba jen 10 minut. Není se mnou řeč celý den 🤣🤣

3. dub 2023
avatar

Vůbec nechápu,jak je někdo schopen se budit na etapy takhle🤷‍♀️..to dělá přesně celý život syn..musim hned vstát,nedávno jsem to takhle na etapy udělala a byla jsem z toho nepoužitelná celej den,uplně rozsekaná..🤦‍♀️

4. dub 2023
avatar

@gigi2 presne. Ja vstavam na prvni budik a manzel na etapy. A ten to ma po 10 minutach 🤦‍♀️ ja ani neusnu za tech 10 minut a jen se prevaluju

4. dub 2023
avatar

@gigi2
@triskova_v Můj muž vstává jako vy, na první zazvonění už má nohu z postele. Já nemít další dva budíky, tak nevstanu, protože okamžitě po típnutí znovu usínám (ale už ne tak tvrdě, takže další probuzení už je "hladší") 🤦‍♀️

4. dub 2023
avatar

@triskova_v
@emillyhk
V jádru závidím všem,co jsou schopni zase takhke rychle usnout😉..vstávám bez budíka,mám ho už za ty roky v hlavě a budím se stále stejně..blbý je to o vikendu se budit ve 3.40😆😉

4. dub 2023
avatar

@gigi2 Já mám celý život problém usnout večer, málokdy usínám před půlnocí. Ale jak jednou spím, tak mě prostě jen tak něco nevzbudí (dítě jo, ale to je jiná kapitola 🤭😂). Takže já celý život tak trochu závidím všem, co ráno bez problémů stanou. Vstávat ve 3:40 by mě zabilo. V kolik tak usínáš?

4. dub 2023
avatar

@emillyhk chodim spát o půlnoci no🙈..já usnu kdekoliv a kdykoliv ihned,ale po 3hod už mě zase vzbudí cokoliv a ne a ne spát dál..🤷‍♀️taky stáří už😆u nás to měla celá moje větev rodiny to nespání,tak jsem to chytla i já

4. dub 2023
avatar

Tohle je trojky budík jen začíná Aničko a končí Nanyno!,😂😂

4. dub 2023
avatar

Já se většinou vzbudila minutu-dvě před zazvoněním budíku,ten jsem slyšela málokdy...😂

4. dub 2023
avatar

Mam 6,6.06,6.16,6.26 a to uz musim budit i deti 🙂

4. dub 2023
avatar

😂😂😂jojo mám 2budiky 🙈🙈

4. dub 2023
avatar

Toto mě fakt pobavilo! Děkuju!🤣
Jinak já musím vylézt hned, jinak to nejde rozhýbat. A nestíhám ani když vstanu včas. Furt fofruju. Ať dělám, co dělám, tak vždy pak vycházím naknap.😅

4. dub 2023
avatar

Chlap to ma po 10 min.a strasne me s tim se*e 😀 Ja vstavam na prvni zazvoneni.

4. dub 2023
avatar

@lentilkah Přesně, chlap mě tím taky pěkně se.e. Do práce mu to ještě toleruju, protože vylezu hned na první zvonění, ale on je schopen to tak dát i o víkendu, kdy já vylezu hned a on se ještě půl hodiny převaluje.

4. dub 2023
avatar

Zrovna dneska nařízeno na 5.20 a výstup v 5.50, no měla jsem co dělat..🥱😁

4. dub 2023
avatar

Miluju svoji flexibilni pracovni dobu, vstávám v 7:30 po změně času sama od sebe bez budíku 😁 Tenhle čas by mě killnul.

4. dub 2023
avatar

@emillyhk přesně, a nikdy neusnu dříve než je můj čas. Nechápu jak někdo si může říct-zitra vstávám brzy, půjdu dříve spát a usne.

Jinak budík dávám zásadně 20-30 minut před tím, než je opravdu dobré z té postele vstát.

4. dub 2023
avatar

Tohle už dávno nedělám zazvoní budík a vstávám protože takhle znovu zaberu a je to pak mnohem horší

5. dub 2023
avatar

Nechápu.
Vstávám hned po zazvoneni. Vždyť jsem taky zvyklá být hned v pozoru po X letem tréninku nočního vstávání od psa a od deti 🙂
Toto by mě zabilo

5. dub 2023
avatar

Dobře to znám z poslední práce a k budíku se přidal i malý 2letý budík který mne na etapy budí od půl 11 večer do 6 do rána 😁 čekám už jen na den kdy ty etapy skončí 😁🙏

5. dub 2023
avatar

Tak to mám dost podobně akorát já mám 4 budík na to abych opravdu vše stihla. Když vstanu na první tak si můžu doma ještě něco udělat navíc. A nebo přijdu dřív do práce a o to můžu jít dřív domů někdy a nebo mám půl hodiny přesčas 😀

5. dub 2023
avatar

Tohle dela manzel a ja bych ho za to nejradsi uskrtila....zvlast kdyz vstava,driv nez ja...

6. dub 2023
avatar

Já mám vždy taky víc budíků, běžně 2, do práce 3, ale hned za sebou po 6-7 minutách.. tohle je trochu extrém 😁

9. dub 2023