Taky je mám po babičce. Nikdy je nedám z ruky. Hrozně si je cením. Babičku jsem měla hrozně Moc ráda.
18. črc 2016
Teda... Krasne!!!
18. črc 2016
Tyjo tyto taky mame dona..😀
18. črc 2016
Nádhera!
18. črc 2016
Luci, jsem opravdu moc ráda, že Vám udělaly radost 😉. Ať se Vám s nimi dobře peče...
18. črc 2016
Taky je mám po prababičce. 😊
18. črc 2016
ty jsou proste bozi 😵
18. črc 2016

Mam doma uplne ty stejne tez po babicce