icon

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat paní Denise z MK, která mi věnovala tyto krásné formičky po své babičce. Udělala mi tak velkou radost. Jsem moc ráda, že jsou mezi námi milí lidé, kteří rádi udělají radost ostatním, vážím si toho 🙂

avatar

Mam doma uplne ty stejne tez po babicce

18. črc 2016
avatar

Taky je mám po babičce. Nikdy je nedám z ruky. Hrozně si je cením. Babičku jsem měla hrozně Moc ráda.

18. črc 2016
avatar

Teda... Krasne!!!

18. črc 2016
avatar

Tyjo tyto taky mame dona..😀

18. črc 2016
avatar

Nádhera!

18. črc 2016
avatar

Luci, jsem opravdu moc ráda, že Vám udělaly radost 😉. Ať se Vám s nimi dobře peče...

18. črc 2016
avatar

Taky je mám po prababičce. 😊

18. črc 2016
avatar

@denuf Udělaly, opravdu moc. Voní ještě po vanilce a připomínají mi moji babičku.

18. črc 2016
avatar

ty jsou proste bozi 😵

18. črc 2016