Od kolika let věku u vás cca začali kluci chodit curat jako “velky kluci”? 😅
Myšleno na záchod a ve stoje
Já jen jestli se nesnazim u 3,5 leteho o nemožné
Zatím mě to vytírání každé dvě hodiny zase tolik nevadí, ale aby to mělo smysl
Muj druhorozeny syn cural rovnou ve stoje. Na nocnik si nikdy nesedl
Z nočníku jsem je rovnou stejným systémem naučila na záchod, v sedě🙂 Mám o mnoho méně práce s údržbou WC a koupelny, však ve stoje to umí venku.
Starší na nočník nikdy nesedl a u mladšího mě nebavilo vylivat nocnik. Takže starší ve 2letech, mladší v roce a třičtvrtě, ale asistují mu u toho (držím pindu). Úplně sám ve stoje začal starší tak ve 2,5letech.
Od cca dvou a půl... Občas se teda netrefí (je mu 3,5), ale povětšinou je to ok...
Dlouho cural na nočník, pak vsede na záchodě a ve stoje na záchodě cca od 5,5 let ...ovšem kdyby mu zůstalo čůrání vsedě tak bych se vůbec nezlobila🙄
Na nočník si seda, ale na záchodě a venku čůrat vestoje tak nějak od začátku. Respektive jsem ho to tak hned učila..naopak ma s curanim v sede problém- neumí si schovat nadobicko dovnitr a lita to pak všude, i kolem nočníku byli vždy potopy
Od 2,5 let na dětský pisoár, od tří let na záchod.
Od 2,5 roku ve stoje 😊👌 a bez problémů oba dva, trefí se v poho 👌
Venku samozřejmě vestoje, ale na záchodě jedině vsedě. Mě nějak vůbec nenapadlo učit je čurat na záchodě vestoje. Je jim 6 a 7.
cca od 3 let v pohodě a žádné kapičky kolem wc nemáme 🙂
synovi bude 8..venku ve stoje, doma v sede :D
Doma na záchodě sedí, ani jsem mu jinou variantu nenabídla 😅 Prostě na wc se sedí, u pisoáru/venku se stojí... A to se naučil loni v létě (3 a 3/4 roku) si držet pindika a čůrat jako chlap
Na to jsem také zvědavá, máme wc "pod střechou" tak si manžel sedá, tudíż to malý nebude mít kde okoukat
Od začátku, takze kolem 2,5-3 let. Oba hned chodili na wc.
Čůrá na stojáka asi od 2,5, okoukal to od staršího bráchy, v lednu mu byli 3 a chodí na záchod sám, je teda pravda, že občas se trefí vedle, ale to i ten starší, když kouká kde co lítá 🤣
Syn ve stoje čůrá od 2,5let sám, s mojí asistencí chodil už hned od 2let
Od roka a 3/4 co se odplenkovsl cural do dětského pisoáru a tak cca od 2,5 let do klasického wc vestoje. Má stále u WC stupínek
Hned od začátku (necelé 2 roky), nočník nikdy na milost nevzal. Pořídili jsme mu k záchodu stupínek z ikey.
Jo ale zezačátku si na něj nedosáhl 🙈 Takže jsem mu nejdřív musela asistovat. Asi tak od 2,5 roku to zvládá sám.
Nikdy nepouzil nocnik.. Vzdy na zachod a ve stoje...
Je mu 5 a zachod mam pocurany tolikrat kolik jde curat... Lita na posledni chvili (ptz si hraje nebo kouka na tv... Nema cas na wc)
Na nocnik si sedl asi dvakrat.. No curat teda chodi vestoje od cca 2 let, kdyz neco pocura - utre po sobe ale nedeje se to casto. Kdyz jde na velkou, tak bud ukecava o plinu a nebo teda potrebuje pomoct, protoze jak si sedne neumi si pridrzet pindu aby si nenacural na nohy :D
Hned z plen cural ve stoje na zachod (stoupal si na stolicku). Cca od 2,5 uz zvlada kompletni obsluhu - tj. zvednout prkynko, vycurat, sklopit prkynko, splachnout... a jeste si zatleska 😂
Díky za zkušenosti 👍🏻
On prave ve školce chodí jedine ve stoje a v pohodě, ale tam jsou ty záchodky nízké
U nás se snaží, ale je to vsude 😅 tak možná zatím zkusím jen vsedě ... on teprve teď přechází z nocniku
kolem 2,5 na dětský pisoár
Tak u nás chodí jen ve školce na "kluka" páč doma máme vysoko záchod a já nechci aby lezl na schůdky,takže si doma seda.
Nooo syn i manžel chodí stále v sedě a jsem moc ráda 😃😃