Prosim o tip na stavebnici pro syna (cerstvych 5 let), ktera nebude mit milion malych casti, ktere by mladsi rozmetal po celem byte. Hodne si vyhraje s duplem, lego ho bavi, ale kvuli mladsimu je to dost neprakticke, magformers ma taky hodne rad, naopak hubelino ho moc nechytlo. Na ty ruzne montovaci (merkur apod.) mi jeste pripada maly. Budu rada za vsechny napady!😊
Naši kluci si cca od 4 let nejvíc vyhrají se sevou.
6. pro 2022
Na merkur není malý, moje děti ho milují od tří. Ale milion malých částí má. U nás nejvíc frčí duplo a magformers. Jen dokupuju další dílky.
6. pro 2022
Seva
6. pro 2022
Zkuste SEVU, sice taky menší dílky,ale už mají plno variant, určitě najdete tu pravou pro vás
6. pro 2022
sevu ta u nas taky frci, hraji si s ni oba dohromady
6. pro 2022
m_smoula
autorDekuju holky, podivam se na to😊
7. pro 2022
Montovaci je super variant. Takový vetsi plastovy merkur. Matky jsou cca 1cm velke mozna jeste o kousicek vic. U nas to bavilo kluka od tech 4 az 5 let