Co zítra plánujete k obědu? 🙂 Děkuji za nápady 🙂
Chrestovy rizoto
Kureci vyvar a mam jahody z farmarskych trhu, tak jahodove knedliky s makem😋
Asi brokolicova polevka a zampionova omacka s testovinami, kdyz se mi bude chtit mozna dojdu koupit i maso 😂😂
Boloňské špagety
Vepřové na mrkvi s bramborem
spenat, vypecky a bram.knedlik 😊 dnes jsme meli gnochi a syrovou omacku 👍👌
Smažený květák s bramborem 😂😂
Kuře na paprice 😉
Segedín z plecka.
Zapečené těstoviny s parkovou omáčkou (jsme celý den pryc). Dnes byla žampionova omáčka s medvědim česnekem, Včera langose...
Kureci s ananasem a kokosovym mlekem, ryze🙂 a pak spenat s testovinou asi k veceri 🙂
Řízek s kaší 😍🍴
Mleté maso se sýrem a zeleninou upečené k tomu kaši
Polívka z červené čočky a vepřové od kosti s kuskusem a zeleninou. Dnes bylo zelí se škvarkama, brambory, polévka až k večeři - špenátový krém a v neděli špízy se zeleninou a hranolky.
@triskova_v jak to budeš dělat? Mám tu plechovku kokosového mlíka a krom lívanců nevím co s ní...
Houskovy knedlik + veprove + spenat
@bessinka jakoze rizoto 🙂 trosku cibule osmahnu v panvi na masle. Pridam chrest na kousky a ryzi. To se taky osmahne a pak to zaleju zeleninovym vyvarem. Priklopim poklicou a sleduju, jak to tam vypada a jestli je potreba prilit dalsi vyvar. Delam to ve voku. Jidlo se me neprichyti a vidim pres sklenenou poklicu. A trochu soli. Vic nic. Jo a pouzila jsem bily chrest.
Smazak obaleny v lahůdkovem droždí a celerove hranolky
Lasagne a polívku ještě nevím, mám chuť možná i na čočkovou, hrachovou 🙂
@lachtanice86 hmm to zní dobře, tím droždím nahradís veškerou strouhanku nebo primichas? A jak smažíš nebo peces v troubě? 🙂 Díky
@vaaska na panvi trochu cibule, pridat maso, kari, pak az to bude trochu osmazemy tak sem pridala ananas(na netu pisou plechovku,ja mela cerstvej) az je to trosku zmekly, tak pridat plechovku mlika a dusit az to zhoustne. Nebo jde pridat solamyl abys mela vic omacky. Samozrejme sul a pepr podle chuti 🙂
Hovezi s krenovou omackou a knedlik 🙂
Hovězí guláš a bramboráky a pečené filé s kaší 😀
Losos, bramburky, kureci vyvar
@blanapa Nahradim veškerou a snažím na ghee
Paráda, děkuji za tipy 🙂
Ja mam prisernou chut na smazeny hermelin 🙂 Ale to neplanuji na zitra k obedu 🙂 Zitra bude slepici polivka a sunkofleky 🙂