Tak se mi podařilo téměř rozplakat řidiče PPL. Ale vážně jsem nechtěla. Volal, ze přiveze balík, náš dvorní řidič, který jezdí nasi trasu stále. Tak jsem letěla ke dveřím, a cestou vzala lahev vina a do malinké misky par kousku cukroví. Předali jsme co jsme měli, a říkám počkejte jeste a dala mu vino a cukroví na svačinu. Velké potetovanej chlap. Přestal mluvit, pak mu vyhrkly szy, ze se mu to ještě nestalo. A začal povídat, ze ma doma těhotnou pritelkyni, v březnu čekají miminko...a cukroví da pritelkyni a vino si rad da. A samozřejmě děkoval.
Tak jestli tu je nějaká tehulka z Brna s termínem v breznu , která má chlapa rozvozaka, tak jen aby věděla, že má doma fajn partnera co na ni myslí.
A my ostatní přestaňme hudlat na řidiče vsech rozvozu, mají toho borci plny brejle a aspoň se na ne usmejme.
Je fakt, že toho teď mají až nad hlavu.
Taky zítra budu dávat našemu co vozí ppl, je skvělej 🙏
Já včera též PPL, jezdí už asi dva roky naší trasu a mlc děkoval že má něco na chuť,že jezdí až do večera 🙂
Ja dnes dala dysko a ktomu aspoň Margotku😁přivezl nám skříň a vyložil nam několik krabic...
Ja mam takhle "dvorniho" pana postaka...To je takovej borec, uz si pamatuje moje jmeno, vzdycky kdyz mi veze balik, pokecame, moc hodnej a milej pan 😊
Holky a hned z toho máme lepší den i my, ze jsme udělali někomu radost. A přitom taková blbina...
Ja vcera bezela (!!!) k silnici, abych stihla postacku. Od ledna bude jezdit jinou trasu, celou dobu co tu jsme, byla fajn... Darovala jsem jí vánoční ozdoby, které jsem uhackovala
Já jim v sezóně dávám trsy domácího hroznového vína 🙂
Já bych tak ráda podarovala pošťáka a ppl, ale zrovna čekám poslední věc z gls a to jezdí takovej trotl, že tomu nedám nic, ten je ochota sama 😟
Tiež som dnes dala cukroví a pán mi tie 2 ťažké balíky odniesol až do vchodu.
Já je obdivuju. I normálně toho mají až dost, natož když teď všichni všechno objednávají z netu.
My máme takového super kurýra z geis, ten tu jezdí snad celých 5 let co tu bydlíme, je super a jmenuje se Mrtvý, se tomu vždycky směju, když mi přijde SMS "budeme vám doručovat balík bla bla. Kurýr Mrtvý." 😅
Jinak já jim občas šoupnu čokoládu nebo něco ☺
Mam takovehleho postaka i pplaka... Oba dva supr ridici s kteryma je super domluva... Jen od doby co vymysleli zasilkovnu jsem jim neverna.. Mam ji hned za panelakem 😁😁😁
Manžel jednomu donesl čerstvý bramborák a byl nadšený. Taky to byl borec, co tu jezdil dlouho a často.
My máme úžasného pošťáka pana Duška ❤ jezdí u nás už přes 5 let. Vždycky volá, když se někde potkáme, tak si máváme... posílala jsem na něj už 3x pochvalu, aby věděli, jak super zaměstnance mají 😊
Já teda dnešnímu PPLkáři nic nedala, jezdí pokaždý jinej, ale za to jsem ho pobavila. Nemohl najít můj balíček, tak mu říkám, že to bude nějakej placatej. A on: "Tak placatej byste chtěla". A ze mě vypadlo: "V případě tohohle balíčku jo, jinak v soukromí preferuju jiný tvary..." 🤦♀️
My máme taky super kluka v ppl. Ale už jsem dlouho nic neobjednávala. No možná po poslední jeho ,,návštěvě" to je lepší. Když jsem otevřela, hned se do dveří cpal syn v pyzamkovem overalu, samozřejmě se těsně před tím potento - smrděl jak cyp. Tak mu říkám ,,nepřibližuj se k panovi" . Borec se zarazil. Tak jsem se mu omlouvala a že ,,to nebylo na vás, mladej děsně smrdí".🤦 Tak jsme se zasmali...
Já loni dávala naší taky dvorní paní z PPL cukroví, taky byla moc ráda 🙂 Jak málo stačí, že?