icon

Tak schválně, kolik z vás schovává korek? 😄🤭

avatar

Schovavam korek na vyrábění. Ale moje oblíbené víno začali dělat se šroubovacím víčkem

17. zář 2022
avatar

Ne, nikdy. Mam doma uzavery na sekt. Pouzivam na vsechno

17. zář 2022
avatar

@kakba prosimtě jak dlouho ti pak sekt vydrží pitelný? Já celou lahev nevypiju a pak to po pár dnech vyleju, myslíš že tomu uzávěr pomůže?

17. zář 2022
avatar

@martinka_33 vydrzi to s prehledem. Bublinky nemaji kam unikat. Je to zavreny na pevno. Tento je primo na prosseco. Rika se mu Stopper.

17. zář 2022
avatar

My je "schováváme" do velké nádoby na polici.. Během covidu se naplnila skoro celá 😂😂

17. zář 2022
avatar

@kakba děkuju, podívám se, kde se dá objednat, nebo myslíš že třeba v Orion by ho měli?

17. zář 2022
avatar

@martinka_33 do Orionu nechodim, takze s tim neporadim. Nicmene objednas zde. https://www.prosekarna.cz/zbozi/stopper-na-sumi...

17. zář 2022
avatar

Já sama teď, láhev fakt nevypiju, ale mám na to jinou zátku.

17. zář 2022
avatar

Mám už od 20tin od kamarádky takový vtipný kus, jen tomu doma před dětmi říkáme "parašutista" 🙂
https://www.bezvavec.cz/designove-napadita-a-za...

19. zář 2022
avatar

@helen_h Noc pěkné! 😄

19. zář 2022
avatar
19. zář 2022