icon

🙏🙏

avatar

Malé je 26měsíců , 3 dny a 14hod a 15min 😂😂
To je zbytečnýýý 😂

18. led 2018
avatar

24 je dobrý, to se píše takhle i na oblečení .. divný to začíná být až později 😀

18. led 2018
avatar

A co je na tom divnyho? Ja mam treba 351 mesicu 😂😂😂

18. led 2018
avatar

@karol89 jakoze: “kolik je tvymu diteti?” - “87mesicu”??😂😂😂

18. led 2018
avatar

Jé holky to je super, mně je 336 měsíců 😀 od teď to budu všade řikat a každej bude vědět prdku jak jsem vlastně stará 😀

18. led 2018
avatar

@martinka_33 taky me to laka. Treba nekde na urade...😂

18. led 2018
avatar

@xer no na kojícím focení někdo vyslovil snad 39 měsíců a to jsme se zasekly a přepočítávaly 😀 😀 😀

18. led 2018
avatar

@karol89 😂 tak to bych reagovala na tu dotycnou podobnym textem jako na tom obrazku😂

18. led 2018
avatar

Taky me to uplne vytaci. Mam par kanaradek, ktere to používají. Posledne jsem te jedne rikala,at to rika normálne,ze nez spocitam ty mesice, tak dite ma o12vic a mužů zacit nanovo;:

18. led 2018
avatar

@xer joo odpověď ve stylu
"takže má 3 roky"
"néé 39 měsíců"
"no to jsou 3 roky a 3 měsíce"
"no já myslela, že to chceš vědět přesně"

😂😂😂😂😂

18. led 2018
avatar

Jste holky zapomněly, že NÁM je 24 měsíců. Honzík a 24m ještě jde, ale jak nám je 36 a víc, to už mi hlava nebere vůůůbec 😀

18. led 2018
avatar

Jak to bylo ve filmu Machri-kolik mu je?48 mesicu.Aha takze 4 roky😀

18. led 2018
avatar

Dvojčatům bude 24m 14.2.

18. led 2018
avatar

do tří let mi to přijde úplně normální a dokonce správné uvádět v měsících, vývoj a změny jsou překotné, a je poměrně zásadní, jestli je to 7 měsíční prcek, nebo 13 měsíční, naprosto hlasuji pro uvádění v měsících do tří let...

18. led 2018
avatar

@kackakastanka do lekarsky zpravy, pro potreby doktoru apod. Ok dejme tomu, ale pokud se me sousedka zepta kolik je prckovi prece ji nereknu “33 mesicu” ale reknu “budou ji 3” a ja se teda setkavam s temahle pripada kdy se me lidi zeptaji...

18. led 2018
avatar

@xer ok, ted když na to koukam, tek rekneme do dvou, do dvou a pul mi to prijde v pohode, kolem tech trech, uz to zacina byt divny 😵😨😲

18. led 2018
avatar

Me je 344mesicu a umim uz sedet, chodit, papam skoro vsechno a rekla bych ze mam uz asi od 180.mesice obdobi vzdoru😂😂
Me.to prijde normalni do roka..pak uz normalnim obyc lidem snad staci rok, bude mu rok a pul, rok a pul a tak dal..

19. led 2018
avatar

@leniczka23 😂😂😂😂

19. led 2018
avatar
19. led 2018