Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  misa.patrik
  5. říj 2017    Čtené 161x

  Testování La Roche-Posay

  Byla jsem velmi šťastná, když jsem byla vybrána na testování téhle kosmetiky, protože má pokožka je velmi citlivá a jak já říkám laicky, nepřátelská vůči každému tělovému mléku. 🙈 

  Když mi došel balíček, chvěla jsem se nedočkavostí až začnu testovat. Když jsem přivoněla ke sprchovému gelu, těšila jsem se na sprchu jak malé dítě.

  Velmi příjemně mě překvapilo, že sprchový gel moc nepění, což mi maximálně vyhovuje a navíc gelu stačí opravdu malé množství. Již po umyti jsem cítila, že je pokožka jemná, jakoby nakrémovaná.

  Tělové mléko má skvělou nemastnou strukturu, po namazání se ihned vztřebavá a hlavně nelepí, takže se může člověk hned obléct a nejlepší co na něm je, že je téměř bez vůně, což je taky super, protože se “nebije” s mým parfémem.

  Bohužel, jak jsem již zmiňovala výše má pokožka je extrémně citlivá a zjistila jsem, že nemůžu mléko používat bezprostředně po holení, protože jsem pociťovala pálení pokožky, takže se natírám později a je to vpořádku.

  Nejvíc mě ovšem potěšilo, když jsem ho testovala na synovi, který má lehký ekzém a po pravidelném promazavaní je téměř pryč. Takže jsem velmi ráda, že jsem mohla testovat, a teď už s jistotou vím, že tato kosmetika bude mít u nás v koupelně vždy místo. 

  A zda bych doporučila kosmetiku LPR svým přátelům a známým? ANO 

  misa.patrik
  5. pro 2016    Čtené 90x

  Test očního krému MEDIK8 Eyelift

  Byla jsem velmi nadšená,když jsem byla vybraná z takového množství žen mezi 7 testujících.Nikdy jsem neměla v podobných soutěžích štestí.

  Mám ve svém okolí spoustu kamarádek,a každá z nich má nějaký problém,některá vrásky kolem očí,jiná zase kruhy pod očima. Každá z nás má nějaké ty trable a nedokonalosti,které nám "ubírají" na kráse. 

  Nejsem typ člověka,který dá na reklamu,jelikož jsem vyzkoušela různé krémy,různých značek a samozřejmě rozdilných cen,a vesměs bez žádaného účinku.

  Krém MEDIK8 mě zaujal už tím,že jsem tuto značku vůbec neznala.Hned když jsem objevila tuto "výzvu" zasoutěžit si o něj,tak jsem o něm přečetla na netu. Hned mě zaujal už jen tím,že je vhodný na citlivou pokožku,což je myslim problém mnohých z nás.

  Za pár dní došel balíček a já už se nemohla dočkat,až začnu testovat. Starosti,které mi přibyly s porodem druhého syna si vzaly svou daň.Mé okolí pod očima bylo po ránu neskutečně nateklé,hlavně po ránu. Nepomohl mi na to i ten nejlepši make up,pokaždé když jsem prošla kolem zrdcadla jsem to viděla a byla z toho moc neštastná. 

  Po pár dnes pravidelného používání MEDIK8 jsem ale pocítila změnu,opravdu jsem byla velmi překvapená,a příjemně. Otoky kolem očí byly méně viditelné,což mi způsobilo velikou radost.Hlavně i to že krém je hypoalergení a nepocitovala jsem žádné páleni a štípaní jako u krémů jiných značek.Největší změnu jsem ale pocítila před pár dny,kdy mi přítel řekl,Ty jsi nějaká jiná připadáš mi odpočatá,a to jsem přesně vědela,co je toho příčinou. 

  Takže já tento malý velký "zázrak" určitě doporučuji každé ženě,která se nevi rozhodnout,který krém by byl nejlepší,i když cena není nejnižší,určitě si ho koupím a doporučím všem svým kamarádkám. A věřím,že z této firmy to určitě není můj prvni a poslední přípravek.

  Moc děkuji modrému koníku.,že zrovna já měla tu čest.

  Holky co cvičíte,prosim poradte jak sundam "madla lásky" jsem uplne nestastná. Mam 175cm 59kg velikost S ale ty boky jak mi tečou z gati to me štve 😥😥

  Maminky potřebudu dobrého ortopeda pro Adamka ve Zlíně,poradíte?

  Je tady nejaka skupinka s obag?

  Blbinky na to nas užije 😊😊

  (2 fotky)

  Děkuji za 💙

  #moje_prava_tvar
  tak tady jsem v plne paradě 😊😊

  Prosim je tady nekdo kdo jede sacharidove vlny?

  Užíváme snížek 😍😍

  Tak to nejhorší mám za sebou 😁😁😁

  Je tady nejaka skupinka lázně Klimkovice?

  Milaček 😍😍

  Co dodat ❤❤❤❤

  S miláčkem 😊😊😊

  Tak málo co s nama spí Adam,tak k němu přibyl pejsek a beránek 😁😁😁😁 asi budu spát brzy v postýlce já 😂😂😂

  💕💕💕💕💕

  Jak můžu říct svému pubertalnímu synovi přestaň pyskovat nebo Ti lisknu, kdyz s ním visím na drátě 😀😀😀😀😀už mi dost tak hrabe

  Maminky nemate nektera na prodej zelenou mammut zidlicku starší serii na prodej? Nebo vyměnou za modrou?