Ja to nejak nechápu - mame tady v ulici dve ženské, co věší prádlo a nechají ho tam i dva dny a zo klidne i v dešti. Kdyz se to stane vam - ze vam zmokne prádlo, perete ho znovu? Me to vrtá porad hlavou 😀 to se jim nemůže vubec vyplatit 🙂
Toto taky nechápu a hrozně by mi to vadilo,ale znám také jednu,ta měla prádlo klidně i týden venku,zmoklo,uschlo a pak ho v klidu sebrala a uklidila.Stalo se mi to také a musela jsem to vyprat,je to hnusný a tvrdý a vadilo by mi to.
Kdybych měla prát prádlo pokaždý, když mi zmokne, nedělám nic jinýho 😉 když vysloveně "nepuší" neperu znovu....zbytečný....
Me se stalo asi dvakrat, ze mi pradlo zmoklo. Pak sem znovu neprala a v pohodě, vonělo stejne 😀
tak me je treba uplne fuk kdyz mi pradlo zmokne a ani by me nenapadlo to znovu prat :-O nijak potom teda nesrmdi proc by melo? Vzdyt je to jen voda
mě spíš udivuje kolik lidí si všímá druhých co dělají a co ne🙂
Ježíš, to jsou problémy 😀. Mně by Teda ani nenapadlo to řešit u někoho druhého. Dobrá, klidně to přiznám. Když mi kdysi zmoklo prádlo (teď mám sušičku), nechala jsem ho venku,dokud znovu neuschlo. Je na tom něco špatného?
Tak to jsou zase starosti 😀 Já prádlo věšela včera pozdě odpoledne, svítilo sluníčko, bylo hezky. Večer před spaním bylo ještě vlhké tak že ho tam nechám do rána, a ráno déšt 😀 A co? Když přestane pršet, uschne. Když ne, sundám ho a rozvěsím na sušák. Hotovo, tečka 🙂
Ty jo, jestli mne takhle hodnotí cizí lidé, to si musí myslet věci ,-)
Obzvlášť za svobodna - klidně tři dny - letěla jsem ráno na sedmou do kanceláře, vracela se dost často v jedenáct - to se radši vyspím, než řešit prádlo.
Teď to naštěstí řeší sušička...
Jo a taky občas myju okna jen jednou za rok, jsme uječení a nebereme si servítky...
Vítej ve světě lidí, kteří nemají čas na podobné blbosti a cizí "prádlo" jim je ukradené...
Prádlo po dešti nádherně voní, jako fakt 🙂
A jéje, mě včera nestihlo uschnout prádlo a ráno mě vzbudil déšť! 😀 ale normalně se mi to moc nestává. Znova ho prát asi nebudu.
Hlásím, že pršet přestalo, slunko vysvitlo, prádlo dosychá 😀
@andreaandrejka a mě zrovna prádlo zmoklo musím ho jít vyprat at mě někdo nepomluví🙂
Nechtela jsem se nikoho tim dotknout! Pokud jsem tim někoho urazila nebo tak, tak se omlouvám. Me totiž vrtá hlavou, jestli ho znovu vyprat - déšť je přece kyselý, tak jestli treba je to na tom prádle nejak poznat. Jestli je "jiné". Ted mi tchyně rikala, ze například bíle prádlo maličko vybeli! Takže bíle budu od ted sušit jedine za deště!🙂
@missa2 Já mám a měla jsem zmoklé prádlo vždy úplně stejné, jako vyprané. Prostě mokré. Nikdy jsem na něm nic špatného nezaregistrovala. Prala bych znova, jedině v případě, kdy by bylo špinavé. Jinak ne.
@missa2 bílé prádlo a fleky vybelis na sluníčku 😉.
Pro mě je lepší kyselá voda z deště, než chlorovana voda z řádu v kombinaci s chemickým práškem 🙂.
takovou sousedku ma moje mamka, bydli ob jeden byt nad nima. Pokazde ji pradlo zmokne, klidne i nekolik dni to tam visi a nema s tim problem. Mne na moje pradlo by to vadilo, ale jinak je mi to jedno 🙂 Spis mi prijde divne, ze tam vesi spodary, aby to videli i lidi na ulici (zadne repre to nejsou 😀 )
sousedka ma dve male deti a je mladsi nez ja
@brunetka11 ja taky myju okna tak jednou, dvakrat za rok, ale mela bych asi co tyden, protoze bydlime v prizemi u krizovatky a z ulice jde spina. Vidis...zrovna dnes jsou kluci u tchyne a ja bych mela... ale nebudu si prece kazit volno! 😀 A taky kdyz jdu domu, divam se na nase spinavy okna a parapety a rikam si, jestli si to nekdo cizi prohlizi, co si asi o mne mysli... 😀
Mně se to ještě nikdy nestalo. Stane se mně ale, že začalo pršet, tak jen bylo jakoby trošku vlhké, než jsem to sundala....a buď to převěsím na sušák nebo hodím do sušičky. tady u nás je jedna paní také, ta pověsí prádlo a nechá ho tam ať prší nebo mrzne......a sundává ho, až ji zase uschne 😀 Nechápu ji. Dům velký, na zahradě plno přístřešků a možnosti, kam ten sušák dát pod střechu, ale ona ne 😀