icon

Ja to nejak nechápu - mame tady v ulici dve ženské, co věší prádlo a nechají ho tam i dva dny a zo klidne i v dešti. Kdyz se to stane vam - ze vam zmokne prádlo, perete ho znovu? Me to vrtá porad hlavou 😀 to se jim nemůže vubec vyplatit 🙂

avatar

Mně se to ještě nikdy nestalo. Stane se mně ale, že začalo pršet, tak jen bylo jakoby trošku vlhké, než jsem to sundala....a buď to převěsím na sušák nebo hodím do sušičky. tady u nás je jedna paní také, ta pověsí prádlo a nechá ho tam ať prší nebo mrzne......a sundává ho, až ji zase uschne 😀 Nechápu ji. Dům velký, na zahradě plno přístřešků a možnosti, kam ten sušák dát pod střechu, ale ona ne 😀

15. čer 2016
avatar

Toto taky nechápu a hrozně by mi to vadilo,ale znám také jednu,ta měla prádlo klidně i týden venku,zmoklo,uschlo a pak ho v klidu sebrala a uklidila.Stalo se mi to také a musela jsem to vyprat,je to hnusný a tvrdý a vadilo by mi to.

15. čer 2016
avatar

Kdybych měla prát prádlo pokaždý, když mi zmokne, nedělám nic jinýho 😉 když vysloveně "nepuší" neperu znovu....zbytečný....

15. čer 2016
avatar

Me se stalo asi dvakrat, ze mi pradlo zmoklo. Pak sem znovu neprala a v pohodě, vonělo stejne 😀

15. čer 2016
avatar

tak me je treba uplne fuk kdyz mi pradlo zmokne a ani by me nenapadlo to znovu prat :-O nijak potom teda nesrmdi proc by melo? Vzdyt je to jen voda

15. čer 2016
avatar

mě spíš udivuje kolik lidí si všímá druhých co dělají a co ne🙂

15. čer 2016
avatar

Ježíš, to jsou problémy 😀. Mně by Teda ani nenapadlo to řešit u někoho druhého. Dobrá, klidně to přiznám. Když mi kdysi zmoklo prádlo (teď mám sušičku), nechala jsem ho venku,dokud znovu neuschlo. Je na tom něco špatného?

15. čer 2016
avatar

Tak to jsou zase starosti 😀 Já prádlo věšela včera pozdě odpoledne, svítilo sluníčko, bylo hezky. Večer před spaním bylo ještě vlhké tak že ho tam nechám do rána, a ráno déšt 😀 A co? Když přestane pršet, uschne. Když ne, sundám ho a rozvěsím na sušák. Hotovo, tečka 🙂

15. čer 2016
avatar

Ty jo, jestli mne takhle hodnotí cizí lidé, to si musí myslet věci ,-)
Obzvlášť za svobodna - klidně tři dny - letěla jsem ráno na sedmou do kanceláře, vracela se dost často v jedenáct - to se radši vyspím, než řešit prádlo.
Teď to naštěstí řeší sušička...
Jo a taky občas myju okna jen jednou za rok, jsme uječení a nebereme si servítky...
Vítej ve světě lidí, kteří nemají čas na podobné blbosti a cizí "prádlo" jim je ukradené...

15. čer 2016
avatar

Prádlo po dešti nádherně voní, jako fakt 🙂

15. čer 2016
avatar

A jéje, mě včera nestihlo uschnout prádlo a ráno mě vzbudil déšť! 😀 ale normalně se mi to moc nestává. Znova ho prát asi nebudu.

15. čer 2016
avatar

Hlásím, že pršet přestalo, slunko vysvitlo, prádlo dosychá 😀

15. čer 2016
avatar

@andreaandrejka a mě zrovna prádlo zmoklo musím ho jít vyprat at mě někdo nepomluví🙂

15. čer 2016
avatar
missa2
autor

Nechtela jsem se nikoho tim dotknout! Pokud jsem tim někoho urazila nebo tak, tak se omlouvám. Me totiž vrtá hlavou, jestli ho znovu vyprat - déšť je přece kyselý, tak jestli treba je to na tom prádle nejak poznat. Jestli je "jiné". Ted mi tchyně rikala, ze například bíle prádlo maličko vybeli! Takže bíle budu od ted sušit jedine za deště!🙂

15. čer 2016
avatar

@missa2 Já mám a měla jsem zmoklé prádlo vždy úplně stejné, jako vyprané. Prostě mokré. Nikdy jsem na něm nic špatného nezaregistrovala. Prala bych znova, jedině v případě, kdy by bylo špinavé. Jinak ne.

15. čer 2016
avatar

@missa2 myslím že ses tady určitě nikoho nedotkla možná jen nám tady příjde usměvné jak někdo sleduje sousedy🙂já třeba fakt nevím kdy sousedka věší a sundává prádlo a to ji na dvůr vidím z venku i z kuchyně🙂

15. čer 2016
avatar
missa2
autor

@bara88 ja se občas na mateřské nudim no😀

15. čer 2016
avatar

@missa2 to jde vidět

15. čer 2016
avatar
missa2
autor

@bara88 😀 js bych to asi taky neřešila, ale praveze mi vrtá hlavou jestli pak preprat nebo ne🙂

15. čer 2016
avatar

@missa2 bílé prádlo a fleky vybelis na sluníčku 😉.
Pro mě je lepší kyselá voda z deště, než chlorovana voda z řádu v kombinaci s chemickým práškem 🙂.

15. čer 2016
avatar

@missa2 on ten dest neni zas tak moc kysely 🙂 (az na vyjimky) Pradlo beli reakce toho, ze je po desti mokre spolu se slunecnim svetlem 🙂 (a vyborne, zmizi pak i nevypratelne fleky :D)

16. čer 2016
avatar

takovou sousedku ma moje mamka, bydli ob jeden byt nad nima. Pokazde ji pradlo zmokne, klidne i nekolik dni to tam visi a nema s tim problem. Mne na moje pradlo by to vadilo, ale jinak je mi to jedno 🙂 Spis mi prijde divne, ze tam vesi spodary, aby to videli i lidi na ulici (zadne repre to nejsou 😀 )

1. črc 2016
avatar

sousedka ma dve male deti a je mladsi nez ja

1. črc 2016
avatar

@brunetka11 ja taky myju okna tak jednou, dvakrat za rok, ale mela bych asi co tyden, protoze bydlime v prizemi u krizovatky a z ulice jde spina. Vidis...zrovna dnes jsou kluci u tchyne a ja bych mela... ale nebudu si prece kazit volno! 😀 A taky kdyz jdu domu, divam se na nase spinavy okna a parapety a rikam si, jestli si to nekdo cizi prohlizi, co si asi o mne mysli... 😀

1. črc 2016