@hojda Vyválela jsem do trojúhelníku, přibližně, vyloženě umotaly dcery. Taky jsem překvapená, příště se beztak rozplajznou 😀
Rohlik taky neumotam, ale valentinka je jasna

@malytlustyhroch A lepší jak ty rohlíky. Příště uděláme plech jenom těhle tyčinek 👍
@mollyweasley ses minula povolani, ne?? Ty jsou božsky 👍😉
@petrufa86 No svými 14 rohlíky a pár dorty bych se neuživila 😊 Ale jinak samozřejmě děkuju 😀
Ty jsou teda výstavní 🤩
No tak ty jsou k nakousnutí 😍
Dáš sem prosím recept? ☺️
Když dáš do Googlu Cuketka rohlíky, hned to najdeš...
https://recepty.cuketka.cz/rohliky/
@mollyweasley diky
Jako z obchodu 🤩👏
Dělám podle stejného receptu jen ze špaldové mouky (i celozrnné) a místo sádla dávám 8 lžic olivového oleje. Holky je milují.
@marthu Olivy nesnesu, ale špaldovku taky měním 😊
bože ty vypadají přímo božsky 🥰 asi je taky zkusím 🤣
Mňamka

TAky dělám,ale takhle pěkně je neumotám☹