icon

Dnes rohlíky, podle receptu od Cuketky.

avatar

TAky dělám,ale takhle pěkně je neumotám☹

5. únor 2022
avatar

@hojda Vyválela jsem do trojúhelníku, přibližně, vyloženě umotaly dcery. Taky jsem překvapená, příště se beztak rozplajznou 😀

5. únor 2022
avatar

Rohlik taky neumotam, ale valentinka je jasna

sticker
5. únor 2022
avatar

@malytlustyhroch A lepší jak ty rohlíky. Příště uděláme plech jenom těhle tyčinek 👍

5. únor 2022
avatar

@mollyweasley ses minula povolani, ne?? Ty jsou božsky 👍😉

5. únor 2022
avatar

@petrufa86 No svými 14 rohlíky a pár dorty bych se neuživila 😊 Ale jinak samozřejmě děkuju 😀

5. únor 2022
avatar

Ty jsou teda výstavní 🤩

5. únor 2022
avatar

No tak ty jsou k nakousnutí 😍

6. únor 2022
avatar

Dáš sem prosím recept? ☺️

6. únor 2022
avatar

Když dáš do Googlu Cuketka rohlíky, hned to najdeš...
https://recepty.cuketka.cz/rohliky/

6. únor 2022
avatar
6. únor 2022
avatar

Jako z obchodu 🤩👏

6. únor 2022
avatar

Dělám podle stejného receptu jen ze špaldové mouky (i celozrnné) a místo sádla dávám 8 lžic olivového oleje. Holky je milují.

7. únor 2022
avatar

@marthu Olivy nesnesu, ale špaldovku taky měním 😊

7. únor 2022
avatar

bože ty vypadají přímo božsky 🥰 asi je taky zkusím 🤣

7. únor 2022
avatar
7. únor 2022