icon

Koblížky s pudinkem.

avatar
19. led 2025
avatar

WOW 🤤

19. led 2025
avatar

Mňam 😍
Koblihu jsem neměla už pěkně dlouho, dala bych si.

19. led 2025
avatar

@jancazao A tak to já se meruňkové z Tesca po cestě z práce rozhodně nebráním 😀

19. led 2025
avatar

@mollyweasley já koupila dneska v penny k snídani 😁🫣

19. led 2025
avatar

@mollyweasley Tesco nemám po ruce😁
Moc sladké pečivo nekupuju, ráda peču.
Ty tvoje jsou úžasné a neodolala bych 😄

19. led 2025
avatar

Taky jsem dnes dělala 😊😁

19. led 2025
avatar

@danca9257 Ty jsou nádherné! 🥰

19. led 2025
avatar

@mollyweasley
@danca9257
paráda, i když koblihy nejím
já dnes listové s pudinkem, taky dobrota

19. led 2025
avatar

@mollyweasley @danca9257
Holky, prosím čím to plníme? Myslím tím nástroj, ne samotnou náplň.

19. led 2025
avatar

@kolibricek36 já je buď rozkrojim a nebo udělám dírku a plním sáčkem se špičkou.

19. led 2025
avatar

@danca9257 no, mě to vždycky vytece, proto ta otázka. Používám totéž.

19. led 2025
avatar

@kolibricek36 Plnila jsem cukrářským sáčkem s nejmenší špičkou tam mám. Udělá to sice velkou díru, ale na pudink to nevadí. Na marmeládu už asi jo, tam bych asi zainvestovala do té koblihové špičky.

19. led 2025
avatar

@mollyweasley aha děkuji. Pořídím pokud to bude někde za zozumnou cenu.

19. led 2025
avatar

Krása 🥰 My dělali loni před Masopustem.

19. led 2025
avatar

Ahoj, napíšeš prosím recept? Vypadají krásně. U nás výhoda, že děti chtějí jen suché.

PS: receptů je mraky, mám ráda ty vyzkoušené. Díky.

19. led 2025
avatar

@marketa11112 Cuketka je prakticky vždycky sázka na jistotu.
https://www.google.com/amp/s/recepty.cuketka.cz...

20. led 2025
avatar
20. led 2025
avatar

@danca9257 nádhera, čím máš prosím naplněné? 🤔

21. led 2025
avatar

@mollyweasley Díky, zkusila jsem. Čerstvé nám chutnaly.

21. led 2025
avatar

@petrufa86 Pudink z menšího množství mléka a trochu másla.

21. led 2025
avatar

@petrufa86 ajo, to nebylo na mě. Promiň 😁

21. led 2025
avatar

@mollyweasley nevadi, aspoň i ty tvoje vím 😉

21. led 2025
avatar

@petrufa86 mascarpone se šlehačkou.😊

21. led 2025