icon

Krásný den, mám tatínka vášnivého zahradníka a chovatele slepic. A hrozně těžko se mu kupují dárky. Nemáte ve svém okolí někoho s podobnými zájmy a skvělým tipem na dárek?

avatar

Culina Botanica a jejich semínka původních odrůd. To u nás mělo úspěch v loňském roce.

24. lis 2023
avatar

Zastera s kapsami na vejce 😅 jsem dostala loni ja😂

24. lis 2023
avatar

Co vtipné tričko nebo mikinu se slepicemi na zahradu? To kupoval kolega dceři, vášnivé chovatelce a milovnici slepic 🙂

24. lis 2023
avatar

Já bych koupila něco takového 😅

24. lis 2023
avatar

@terulin a vyrostlo něco? Já teď od nich rušila objednávku, protože ty recenze mají šílené 😬 komunikace hrozná a peníze po 14 dnech taky pořád nemám... Tak jestli jsem neudělala chybu 😁

24. lis 2023
avatar

My teď dědovi kupovali tohle tričko 😀
https://trickovy.cz/14626-nemam-cas-musim-jit-z...

24. lis 2023
avatar

@kachna001 Jak letos tchýni nevím, před 2 lety jsem kupovala tátovi a tomu vyrostlo vše. Sebral i semínka a letos si vypěstoval 2. generaci a taky prý dobrý. Jako peníze za to jsou nesmysl, ale beru to jako cenu za to hezké balení.

24. lis 2023
avatar

Tak vtipného nic určitě ne, na to není. Semínka má svá osvědčená už 50 let. Kouknu na tu zástěru.

24. lis 2023
avatar

@snitch teď jsem si to googlila a to je geniální 🤣

24. lis 2023
avatar
24. lis 2023
avatar

@kachna001
@terulin ja z culina botanica objednavam asi posledni 2 roky darky pro jednu zahradkarku v rodine, vzdy to melo uspech a nikdy nebyl zadny problem… jaky maji negativni recenze? 😯

24. lis 2023
avatar

Tady ta paní, co vyrábí keramiku (teď mám totální okno na nick), tak má super keramiku se slepicí. Třeba talíř, misku...

24. lis 2023
avatar

Já bych jako zahradnice ocenila nějaké luxusnější zahradní nářadí. Nedávno jsem narazila na nějaké ručně kované nebo je teď taky hit měděné. To záleží asi kolik chceš investovat.

24. lis 2023
avatar
24. lis 2023
avatar

@biciklissie noo to bohužel taky neocení. On je rád chová ale nemusí je mít na tričku, povlečení, hrnku...je to s ním těžké

25. lis 2023
avatar

Ta zástěra je fakt boží. Asi ji vezmu, myslím že ji používat nebude, ale tak třeba kvůli mě by občas mohl. ..

25. lis 2023
avatar

@mapita jo, to já taky ale vůbec se v tom nevyznám...

25. lis 2023
avatar

@kachna001 no já u nich brala asi 10 balíčků semínek a z půlky nic nevyrostlo.

25. lis 2023