Poradíte prosím kde se podívat po těch nejmenších boxerskach pro hubené chlapečky?
V Kiku
Muj hubenour nosi z HMka, ale nevim, od jake velikosti je maji.
Nás hubeňour obleče nejlépe Lindex, slipy měl i z hm
Mam hubenoura - Lindex
Má začátek jsme kupovali Lindex
Dedoles memu hubenourovi taky padly
H&M
V Sinsay jsem kupovala maličký, myslím že velikost 86-92
Pepco
První jsem sehnala v Kik, vel 86/92, ale oproti jiným byly užší
Syn je hubený doteď, nejlépe mu seděly a sedí boxerky z Lindexu.
Díky, kouknu na ten Lindex
Lindex, cena teda vyšší, ale vyplatí se to, drží, neprošoupaji se ani po dvou letech a ideálně kupovat v akci 3za2. A nedo se naučit je ušít, syn už po lindexu roky nosí moje podle střihu z Ottobre, podle něj šije na FB SiBa (dřív Baku)
Náš nosí kromě již uvedených značek i Dedoles. Je mu 5 let a má vel 2-4 roky. Třeba z H&M mu jsou velké. A první jsem brala v Kik vel. 92 a odpovídaly kalhotám 86.
Já je chci jako dárek pro synovce, kterému bude rok a půl, takže má na ně ještě spoustu času. Ale až ten čas přijde, tak je roste jen vytáhnou. Vím že můj hubeňour začínal ve dvou letech na Cornette, ale to už je tak dávno, proti se raději radím.
Já jsem teď sehnala velikost 92 v Albertu a opravdu na chudé dítě