Prosím o doporučení pěkné zajímavé knížky. Synovec je zatím malinký, ale k Vánocům pro něj chtějí knížku, kterou si pak budou prohlížet, ukazovat a povídat si o ní...ráda bych nějakou se zvuky (ale jen decentně a ne 20 různých zvuků zvířat) a nějakou kde třeba půjde něco odklopit, vsunout do kapsičky apod. Víte o takové? Děkuji za tipy 😉
svojtka má pěkné
Minipedie od svojtky. Zvol podle veku, maji kategorie.
@ee.liska jaro, léto, podzim a zimu už mám v košíku. A chtěla jsem ještě přihodit právě tu zvukovou...
Určitě něco od Svojtky, případně Levné knihy toho mají pro ty malé děti mraky
Koukněte na modryslon.cz
Vyrobí vám knížku se jménem dítěte,mají i leporela nebo knížky podle věku.Uz jsem objednavala kdysi a spokojenost.
Na zvukovou knížku přidám tip od nakladatelství Axioma. V knize je vždy pár zvířátek a k nim opravdu realistický zvuk. Ale je to tedy čistě jen zvuková kniha, žádná okénka, hýbací prvky apod. Pak mají ještě pár knih, u kterých je se zvukem ještě hmatový prvek, např. plyšové tělo u zvířete apod. Kniha je opravdu moc hezká, dcera ji dostala asi v půl roce, je jednoduchá, ale měla velký úspěch a dcera ji miluje doteď. V roce už si sama v pohodě zvládne zapnout to tlačítko pro zvuk.
Knizky od Usborne…nektere jsou i v cj.
Přidávám se k doporučení zvukových Axioma. A s hejblátkama pak Minipedie od Svojtky, u nás víc vede ta podedice “Objevujeme svět” než “Objevujeme svět hrou”
Zvukové pro prcky, decentní, je toto: https://www.luxor.cz/v/1655448/me-prvni-klasick... Máme pak i Mozarta a klasické hudební nástroje, malou to bavilo brzo před rokem. Nástroje mají i líbivější obrázky pro malinké děti.
Určitě mrkněte na Svojtku, mají nádherné knihy ať už se zvuky nebo bez! My jich doma měli spoustu když byla dcerka menší a milovala je všechny 👍
Za mě zvuková je bezva Velká kniha zvuků Na farmě a pak Minipedie od Svojtky od 4+ baví to i dvouletého.
@panilisteckova rok v lese je úplně boží knížka. Synovi jsou dva a prohlíží si ji každý den. Je to jeho nejoblíbenější
Díky všem za rady. Kouknu na to
Dcera teď k roku dostala tuto:

Sice bez zvuku a okének, ale doporučuji toto: