https://optikdodomu.cz/
Máte prosím někdo zkušenost? Děkuji!
Brala jsem před pár lety brýle dceři, zkušenost dobrá, výhodou je celoživotní záruka na obroučky jejich značky
11. dub 2024
Máme tu prodejnu a jinam už nechodím.
11. dub 2024
Kamarádka si chválí.
11. dub 2024
Taky mám z tama brýle, ale já je moc nenosím 😅 byla jsem tehdy u paní doma, protože marodila, měla v obýváku na stole několik plat s obroučkami, pozkousela jsem, jedny jsme vybraly a pak to celé hotové přišlo poštou. Ani cena nebyla špatná
12. dub 2024
Doporučuji!
12. dub 2024
12. dub 2024
pavcatko
autorděkuji, půjdu do toho 🙂
12. dub 2024
😎 taky mne zajímá