icon

https://optikdodomu.cz/
Máte prosím někdo zkušenost? Děkuji!

avatar

😎 taky mne zajímá

11. dub 2024
avatar

Brala jsem před pár lety brýle dceři, zkušenost dobrá, výhodou je celoživotní záruka na obroučky jejich značky

11. dub 2024
avatar

Máme tu prodejnu a jinam už nechodím.

11. dub 2024
avatar

Kamarádka si chválí.

11. dub 2024
avatar

Taky mám z tama brýle, ale já je moc nenosím 😅 byla jsem tehdy u paní doma, protože marodila, měla v obýváku na stole několik plat s obroučkami, pozkousela jsem, jedny jsme vybraly a pak to celé hotové přišlo poštou. Ani cena nebyla špatná

12. dub 2024
avatar

Doporučuji!

12. dub 2024
avatar
12. dub 2024
avatar

děkuji, půjdu do toho 🙂

12. dub 2024