Běhá nám doma myš. Mrcha. Jsem na ně relativně zvyklá, protože nám občas proklouzne na záchod, nebo do chodby. (prostě dům na vesnici u pole), Ale teď ta sviňucha lítá mezi obývákem a ložnicí! Nastraženo je asi milion pastiček, takže dítě musím držet v ohrádce, což ho neuvěřitelně točí. Mě taky. Ale co nadělám. Bože, jsou zvířata, který bych prostě zakázala. Myši. A taky pavouky!! Nebo bych jim aspoň zakázala vstup domů. Hajzlum nemytejm!!!
🐭mít ji doma se asi stehuju😁😁skákala bych 2 metry vysoko,kdyby kolem mě ta mala potvora proběhla,pavouky též nesnáším😵.Držím palce ať se co nejdriv chytne a máte doma zase klidecek😉
Chceš půjčit kocoura? 😃
Pujčím ti našeho psa chceš? Je expert na chytání myší😀
Ehmmmm, tak to k vám NEJEDU! 😀
@merethe Pokud se nechytne, tak jedem my k vám 😀
@cukricek123 kočku jsme měli, ale všechny v ulici otrávil nějaký magor... Takže máme psa, ale ten je na chytání myší levej 😀 (a línej)
@siimonecka já jsem celkem odolná, ale teď vyšiluju kvůli prckovi. Zakazuju mu jít na zem, což je docela prekérka, když leze po čtyřech 😀 lítám tu se savem a hystericky všechno desinfikuju 😀 což je mi k prdu, když ta mrcha furt někde je! 😀
@anetka1701
@missinek asi dojedete na kávu, dámy! 😀 i se svými myšilovkami 😀
Je jim zima, jdou do tepla 😉 máme je tu taky.....to víš, baráček u lesa....tuhle mi jedna lítala v koupelně, když jsem byla ve vaně 😀 😀 😀
myši teda naštěstí nemáme, ale ty pavouci, to je hnus, občas se divím, jestli někomu něco neuteklo, jaký velký potvory doma máme
@andelkaprdelka Ty jo já bych se asi potento 😀
Buď ráda, že se ti tam neplazí had!
Pošlu Roxy 😉
To je ještě dobré, mě se ze začátku stalo, že když jsme odjeli k rodičům na týden tak vlezly švírama zdí a zabydlely se zrovna v mimi komodě a oblečení. Tenkrát to vzteky nepřežila ani jedna.
Ježiš .To bych se okamžitě stěhovala. Nevadí mi pavouci, hadí, ale jak vidím myš blíž než na půl kilometru, stává se že mě neovladatelná hysterka 😀
Ani ta kočka kolikrát není spása. Občas nosí zvenku živý myši, pak si s nimi hrajou a kolikrát myš uteče právě do baráku 😀 A sousedka měla doma zmiji. Omylem jí donesli se dřevem a zabydlela se v lince a užovka jim vlezla do sklepa a nakladla vejce na bednu s pivem mezi flašky a ležela na nich.


K baráku patří kočka. Zkuste to. 😉