I přes nasazená antibiotika stále zánět krku, angina i zánět dutin vítězí. Na plné čáře.
Je mi mě líto, opouští mě humor a vybírám písničku.
Drz se a at je ti brzy lepe.a jedno ❤ odemne
Mně je te taky líto. Tak se drž, dřív nebo později vyhrajes
Znám to velmi důvěrně, ale ATB oddaluju co to jde a na dutiny jsem odhalila tablety Sinupret forte a na angínu teď nedávno homeopatika Angin-heel. Zabírá to mě i dceři a nedám na to dopustit. Tak ať je brzy lépe.
A já jsem na tom ještě líp.....opakovaný náběh na zápal plic....nic nepomáhá a nikdo neví proč ☹ a já si asi vykašlu plíce.....
@andelkaprdelka jezis, to je hrozny! ☹ nenavidim kasel. Uz tri dny jsem kvuli nemu nespala. Blby nemoci!
@pipetulaa to jo....☹ je to otravný....hlavně jak se dusím, tak si budím malýho.....je to děs!! A to počasí tomu moc nepřidá....chvíli vedro, pak zima..brrrr at jsi brzo fit 😉
Peti, asi by to chtelo změnu antibiotik ☹ Jaky druh přesně beres? Kdyby zabraly, tak už za 3 dny citis ulevu ☹ a máš teplotu?
Jsme na stejne lodi.ja mam anginu potreti za dva mesice.poustim si jar na ct art🙂