icon
1 / 1
avatar

ano neni nic krásnějšího než smích našich dětí 🙂

22. črc 2016
avatar

Naprostá pravda! Tohle je náš trhač, s ním se každý den nasmějem😄

22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar

Smeje se porad 😊

22. črc 2016
avatar

My zatím máme lidské miminko v bříšku, ale úsměv naší 4nohé lásky mi přijde stejně krásný a kouzelný.. :-*

22. črc 2016
avatar

Děkuji... :-*

22. črc 2016
avatar

Dekuji za srdicko 😉

22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Radost z tetovacek 😀

22. črc 2016
avatar

Také se rádi smějeme

22. črc 2016
avatar

@pipetulaa děkuji 🙂 všechny fotky jsou super!

22. črc 2016
avatar

@lllucielll Já děkuji! 🙂 Není nad to kochat se krásnými úsměvy! Hned je na tom světě lépe 🙂

22. črc 2016
avatar

@pipetulaa přesně 😉

22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar

Srdíčko nepotřebuju ;)

22. črc 2016
avatar

@pipetulaa děkujeme ❤️🙂

22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
22. črc 2016
avatar
24. črc 2016