Smích je ten nejčastější druh zvuku, který se line naším domem. A jsem za to neskonale ráda! 🙂
A co u vás?
Za každou usměvavou fotku v komentáři posílám srdíčko! 🙂
Naprostá pravda! Tohle je náš trhač, s ním se každý den nasmějem😄
22. črc 2016
22. črc 2016
22. črc 2016
Smeje se porad 😊
22. črc 2016
My zatím máme lidské miminko v bříšku, ale úsměv naší 4nohé lásky mi přijde stejně krásný a kouzelný.. :-*
22. črc 2016
Děkuji... :-*
22. črc 2016
Dekuji za srdicko 😉
22. črc 2016
Radost z tetovacek 😀
22. črc 2016
Také se rádi smějeme
22. črc 2016
@pipetulaa děkuji 🙂 všechny fotky jsou super!
22. črc 2016
pipetulaa
autor@lllucielll Já děkuji! 🙂 Není nad to kochat se krásnými úsměvy! Hned je na tom světě lépe 🙂
22. črc 2016
@pipetulaa přesně 😉
22. črc 2016
22. črc 2016
22. črc 2016
22. črc 2016
Srdíčko nepotřebuju ;)
22. črc 2016
22. črc 2016
22. črc 2016
22. črc 2016
24. črc 2016

















ano neni nic krásnějšího než smích našich dětí 🙂