Dnes příjemné překvapení v supermarketu. Paní přede mnou vyskládala na pás pečivo a zeleninu v "záclonových" pytlících jako já 🙂.
Taky tak nakupuju, ale stále ještě se odhodlavam říct si o šunku a sýr do vlastní krabičky.
je to super. Ja verím tomu, že to bude časom štandrard
Taky se chystám šít! Zatím to dávám do hadrovych tašek...
Jen dotaz. Kdyz to davate do tech sitek tak pak rovnou do kosiku nebo jeste do nejake tasky.
@bobinecka01 dávám rovnou do košíku
@vancurovah me to teda prijde dost hnusny davat tu sitku s pecivem jen tak do kosiku. 😅
@bobinecka01 no tak zrovna pečivo kupuju u nás v pekárně a to si beru do vlastní látkový tašky. Jinak teda nakupuju v globusu na kartu a zboží dávám rovnou do tašky. Myslela jsem to hlavně u zeleniny, dnes jsem tak nakupovala cibuli a česnek.
já jsem trochu pozadu, teprve pytlíky šiju, ale už se těším jak zítra půjdu nakupovat 🙂
Holky a mate některá odkaz, kde pytlik koupit?
pytlíky sa dajú kúpiť vo väčšine bezobalových obchodoch vo väčšcíh mestách. Inak napríklad https://frusack.com/shop/?1
https://www.nuspring.cz/ekodomacnost/bezobalova...
veľa ľudí začalo teraz šiť pytlíky zo záclon, dajú sa nájsť napr. na fleru, v rôznych fb skupinách a pod. Alebo dať niekomu šikovnému ušiť zo starej záclony. Ale takým ľavorukým ako som ja nezostáve nič iné len kupovať 😀
@bobinecka01 ta síťka je hustá, dávám rovnou do košíku 🙂.
@bobinecka01 já mám pytlík na pečivo z jedný strany neprůhledný ale stejně je to pečivo tak osahaný a přehrabaný, že to je v podstatě jedno 😀
Pracuji jako pokladní a pár zákazníků mi tak chodí,pečivo ovoce a zeleninu mají v síťovaných pytlících 🙂 divné mi to nepřijde je to hezké a já se na ně dívám normálně s úsměvem :+)
Také pracuji jako pokladní, denně obsloužím asi tak pět zákazníků se síťovanými pytlíky, divné to určitě není. Co je to ale platné když pak přijde x další zakazníků, kteří mají třeba deset instantních polívek a každou z nich si zabalí do mikrotenového sáčků zvlášť a nebo ještě lépe každou do dvou sáčků na sebe, a další vám v nepozorované chvíli ukradne celou roli sáčků z pultu. Já se už docela těším až ty mikrotenový sáčky zakážou, akorát nás tam za to některý zákazníci asi ukamenují :-P
@plksv Ty od Dedry vypadají hodně dobře, včera jsem je měla v ruce.
Můžu se zeptat kolik jeden ten pytlík na zeleninu váží? Jde mi o to, když pak denně chodím nakupovat ovoce a zeleninu, jestli mi to ve finále neudělá dražší nákup. Nebo to všechno vážíte zvlášť na váze a až pak dáte do sáčku?
Super 🙂 jen ať je nás co nejvíc!!