icon

Dnes přišel puberťák s dobrou školní historkou:
Hodina angličtiny:
He can't make it.
Spolužačka překládá:
On se nemůže udělat 😀!

avatar

V tehle situacich fakt lituju ty ucitele, ja bych si asi ucvrnkla😂

18. led 2018
avatar

No ne né 🤣🤣🤣🤣.

18. led 2018
avatar

Volna asociace... 8 třída... Fyzika.. Měli jsme nedoslychaveho spolužáka. Nosil naslouchadla, špatně mluvil, mno a samozřejmě hůře slyšel.. Když psal diktivany text, moc nad ním nepřemýšlel, prostě psal.. Pak se divil co tam má... Mno a ta fyzika.. Mladý učitel diktuje "TYČE se při zahřívání roztahují, jejich objem se zvětšuje..." nakoukl k onomu spoluzakovi, který samozřejmě seděl v 1.lavici a vykřikl "Ježíš Marja Láďo..." 😂 😂 😂

18. led 2018
avatar

Pro znale místních poměru, tedy pro autorku KZ je (v té dobe) mladý fyzikar dnešní přední představitel města 😂

18. led 2018
avatar
18. led 2018
avatar

Jo, to mám v hodinách běžně.😀 Asi jako "He is a good cook." (znalí angličtiny pochopí, co v tom děti vidí)😂

18. led 2018
avatar

Hm, já tak jednou zkoušela v prvním ročníku (SŠ) slovíčka, pochopitelně formou celých vět, byl to můj první rok. Jeden klučina pravidelně zapomínal na členy, a když je konečně do té věty správně zařadil, reagovala jsem nadšeně slovy "Konečněs mi ho tam vrazil." Proč je celá třída najednou pod lavicema mi došlo až po pár vteřinách ..... 😂

18. led 2018
avatar

já pravidelně suspicious četla jako saspičis .. nemohla jsem se to naučit správně 😀 😅😂

18. led 2018
avatar
18. led 2018
avatar

Ja jednou, nema to nic spolecnyho s anglictinou, cetla v biologii text. Po precteni se cela trida zacala strasne smat,vcetne ucitelky, ktera se to tedy snazila skryvat. Tak jsem cetla znovu, trosku v rozpacich - zivocisne orgasmy a zase cela trida desnej vybuch... no cetla jsem to asi 3x a porad nechapala, co je na tom tak vtipnyho... az mi kamoska rika :"vole, zivocisne organismy"
Na to jsem ji odpovedela: "a co tak asi jako ctu" :D no myslim, ze jsem je vsechny moooc pobavila

18. led 2018
avatar

A moje kolegyně v práci takhle zůstala stat s otevřenou pusou nad e-mailem, který byl uveden zkratkou “FYI”. Zoufale a pohoršeně zařvala: To mi jako fakt píše: fuck you Iveta..!!!???😂😂😂😂

18. led 2018
avatar

Ta čeština je fakt krásná! 🙂 Mojí mamky známá vyprávěla, jak jí jednou přišlo rozhodnutí ze soudu, tehdy ještě nebyly počítače a bylo to psané na stroji a stálo tam: syna Jiřího má svěřeného ve vlastní pí.či 😀

19. led 2018
avatar

Jednou v literature spoluzacka na zakladce precetla misto konec s fasismem tak konec s flasinetem🙂))))

18. dub 2018