Každý den vařím oběd, vždy máme maso. Proto dnešní velkopáteční oběd byl náročný. Poté, co jsem dala na stůl čočku s osmaženou cibulkou, volské oko, okurek a opečený chleba, mrňous prohlásil - kde je maso? Nějak to zvládl, ale hodinu po obědě jsem mu musela dát na pánvičku kousek slaniny. Chudáci puberťáci se mlsne dívali...
Ty jo, já ano nevím, že se dnes nemá maso. No nic, právě jsme snědli Mega steaky 🙂
Naprosto ho chapu☺️ Kdybych nemela jeden den maso tak mam taky abstak🥩😬masozravce nezmenis😁🦖
Těhotné, děti, nemocní a staří nemusejí držet půst 🙂.
Jé a my zas celá rodina maso neradi. Nejsme vegetariáni, v restauracích nebo na návštěvách maso jíme ale když si můžeme vybrat tak ho vynecháme. Doma vařím jen ryby. Jednou jsem dala do salátu kousky krůtího a syn s manželem na mě koukali jako bych je chtěla otrávit - takže opačný problém 😂
Jakou ma mrňous krevni skupinu?
nemusela jsi mu ji davat,on by se jeden den nezblaznil 🙂
Tak zkuste zarazovat bezmasy den casteji. Aby si rodina zvykla😉.