já uplně vidim jak by se to u nás uplatnilo - konečně by neskákali přes kde co 😅
15. únor 2020
Jak já ho nenáviděla při tělocviku 😂😂😅
15. únor 2020
15. únor 2020
Já bych ho milovala! Je krásnej ❤️
15. únor 2020
Království za koně 😀 😀 😀
15. únor 2020
Tak ale to je velmi originalni6😆
15. únor 2020
U nás se tomu říká koza 😅
15. únor 2020


Ja ho chci taky!!! To je skvely, mit doma kone z telocvicny!