Někdo dostal na Valentýna kytku, já dostala koně! Včera jsem byla tajemně vedena do kuchyně - a tam stál on! Když jsem zalomila rukama, muž mi oznámil, že to není trvalý inventář našeho interiéru, že má za úkol od dobrovolných hasičů ho zlikvidovat a že z něho s puberťákem vyrobí lavici na posilování.
Bilance: malý křižák nadšen! Puberťák chodí přes kuchyň přískokem. Puberťačka nesedí s telefonem na gauči, ale na koňovi. Já jsem si k němu zatím vztah nenašla 🙂.
Ale musím říct, že muž i po dvaceti letech manželství dokáže překvapit 🙂.
já uplně vidim jak by se to u nás uplatnilo - konečně by neskákali přes kde co 😅
Jak já ho nenáviděla při tělocviku 😂😂😅
Já bych ho milovala! Je krásnej ❤️
Království za koně 😀 😀 😀
Tak ale to je velmi originalni6😆
U nás se tomu říká koza 😅


Ja ho chci taky!!! To je skvely, mit doma kone z telocvicny!