Poraďte mi prosím téma na slohovou práci - rozhovor. Jedná se o studenty 3. ročníku, takže klidně něco složitějšího, originálního, zábavného🙂. Nej odměním srdíčkem.
Třeba právě rozhovor učitele a žáka. Nebo dvou přátel
Co třeba rozhovor mezi klíčem a klíčovou dirkou, ať si lámou hlavičky🙂
Rozhovor se svým starším/mladším já.
Rozhovor s naším druhým já, které se narodilo jako opačné pohlaví, než jsme my v tomhle životě (dimenzi). 🙂
Co třeba jak ovlivňuje elektronika dnešní mládež ( telefony tablety PSP ......)
Rozhovor s nekym kdo jiz nezije, resp. Co by si rikali kdyby meli moznost mluvit s nekym z doby minule,babicka, kral,neandrtalec....
Rozhovor s přírodním živlem (oheň, voda, blesk).
Me jeste napada rozhovor mezi mluvcim planety Zeme (to by byl zak) a novinarem z jine planety..
S nenarozeným dítětem...?
A co udělat interview se svým idolem/někým mrtvým/všemocným-Bohem
"Na co bych se zeptal/a, kdybych mohl/a."
Rozhovor se zvířetem 😉
rozhovor se svým dobrým a zlým já 🙂
Kdyby mohli vrátit čas co by zmenili
Mně ty slohovky taaaak chybí. Závidím 🙂
Rozhovor se stoletým stromem, nebo ještě starším.. lidé koleem něho chodí a mění se generace, druhá, třetí.. a onen strom je jen tichý pozorovatel... kdyby ale mohl vyprávět...
@evulinka27 To je ovšem moooc hezký nápad
@evusk děkuji 🙂 vždy když vyjdu nad naše a dívám se po krajině, tak přemýšlím jaké to tu bylo dříve.. stejné kopce, stejné stromy.. co vše se tu dělo, kdo tu chodil a už nechodí a kdo tu bude po nás 🙂 musím pak vždy přestat, protože to je pak na palicu 😀 😀 😀
@mmaiuska
@evusk
@ginnevra
@blackietess
@monikacumpelikova
@pmaja
@pavlk
@komive
@romancam
@kacakkv
@galatea_a
@zuziktom
@ladyhacek
@apacheee
@evulinka27
holky, moc děkuji za inspiraci, nakonec jsem jim dala všechna témata, co jste mi tu napsaly (kromě těch, které jsou spíš úvahou). Přidala jsem ještě něco svého a mají to jako domácí úkol na prázdniny- se vším všudy - s titulkem, medailonem, perexem. Tak jsem zvědavá, jak si pak počtu🙂.
@plksv Skvělý, taky by mě zajímalo co třeba na mé téma vymyslí. 🙂 Užijte si volno a hezké počtení 🙂
Jak reklama ovlivňuje náš život (a taky myšlení)