Já bych možná ty hranatý 🐐 🐐 nějak řešila 😂
Ehm.. Pěkná pleš😶😂
Úsměv, srdce, kytky ... Nakreslil to přesně 😃.
Ses krásná. Vypadáš jako já. Beze srandy.
Stylová 😀
Takovej trosku Ondrej Hejma 😂😂😂😂
@perla28
@nesticka
@makynaeliska
Holky, fakt díky za povzbuzení 😀.
@plksv vis ale ty se mi fakt líbíš na tom obrázku. Miluji takové kresby od dětí. Dělá mi to hroznou radost. To jak se oni na tebe koukají a pak tě takto stvarni. Jinak já budu mít hormonální léčbu abych tam měla víc než 3 chlupy a budu doufat, že to zabere. 🙂 ty si je můžeš nechat domalovat ale už by to nebylo ono. 😀
Směješ se, máš krásné oči, 10 prstů... a celá jsi moc hezky vybarvená :-* asi ty děti to holt vidí jinak. Někdy bych tak ráda viděla svět jejich očima 😍❤
Možná byste měli přestat synkovi pouštět Prodigy 😎 😀
Ty rasy!!! 😁 a vlasy!😁 miluju detskou kresbu 😂😂😂
Věšák nechavej ve skříni 😂😂😂 náhodou pecka kresba, a taky tam vidím Prodigy nebo hejmu🤣🤣
No já bych ho od tebe koupila. Mrkni na Picassa, taky sama krychle, čtverec a kolik za to dneska chtějí.😁
Já vypadám prý takto 😍
Já takhle dva roky zpět :D
Letos takhle :D💗
Podle mě stačí nechat narůst pořádnou ofinu 🙂
Ehm... 😀
To je nadhera😍 miluju tyto obrazky. Uz planuju si nejaky nechat zvecnit na nejakou cast meho tela
Hlavně s úsměvem 😉






Co vlasy, ty se daj nastřelit, ale tak krátkou sukni si už lecjaká máma nemůže dovolit 😉