Proto nechapu vypousteni prani balonkama ☹ pak to “hnije” v prirode ☹ kde je stara dobra klasika dopisu za okno ☹
3. pro 2018
A nebydlite někde u Kvasic? .. Protože tady bylo včera rozsvícení stromečku a balónky se pouštěli.. Jinak bych řekla to co perla že prostě nedoletel :(
3. pro 2018
@denisahradecka plus se do toho ho motají ptáci, nebo to dělá jiný praseciny zvířatům ☹.
3. pro 2018
@romancam ja vim, zakazala bych to 😢
4. pro 2018
My dáváme teda za okno, o pouštění přání balonkama slyším poprvé.
4. pro 2018

A jak jste to vysvětlili? Já bych asi řekla, že nedošel, ale že ho dáme za okno a Ježíšek si ho najde u nás