No to je děs ty jo..hlavně aby neměl do budoucna nějaké následky s tím pařátkem....moc držím palce!!
to mě mrzí! to si vybíráte tedy☹. myslím na vás a přeji brzké uzdravení!
Jaj safra :(
Ach jo to je mi líto 😔
ajaj, ať je brzo líp 😉
Proč to na traumatologii nedrátovali rovnou?
Jezis chudak 🙄
přeji brzké uzdravení
To mě mrzí... Šileny peklicko, držím palce, ať už je vše, tak jak má...
Všem moc děkuji za povzbuzení a tu spoustu srdíček, potěšilo mě to 🙂. Už z toho máme trošku nervy na pochodu, navíc kluk strašně špatně snáší narkózu, takže celé dopoledne vyváděl. Za chvíli mě musí vystřídat manžel a já jedu zpátky na seznamovací tábor na první třídní schůzky s rodiči. Je to hektické.
@alemari to jsme si říkali taky už před těmi 14 dny
Nee...☹️ to je mi líto...
Přeji brzske uzdraveni❤️
Jee ☹. Ať je brzo zdraví! ❤️
@alemari Kroměříž ☹
@dita_a_ivan
@kaculka2014
@ladyhacek děkujeme!

to je mi moc líto. Brzké uzdravení a vám hodně sil.