icon

Maminky predskolaku, kolik platíte ve školce za jídlo prosim? Státní Skolka, jídelníček obyc. Dekuji 🙂

avatar

Dohromady 44 Kč za dopolední a odpolední svačinu a oběd

20. zář 2023
avatar

43 Kč na den

20. zář 2023
avatar

54 Kč na den

20. zář 2023
avatar

46 za den

20. zář 2023
avatar

Za den 50Kč ,ale nemají úplně obyčejná jídla, školka se snaží.

20. zář 2023
avatar

U nás platí všichni stejně, 45kč za den (dopolední a odpolední svačina plus oběd).

20. zář 2023
avatar

do 6let 48KČ, od 7let 55 kč celý den

20. zář 2023
avatar

Do 6 let 43 Kč, dítě s odkladem 47 Kč, vaří tak nějak normálně.

20. zář 2023
avatar

51 Kč za den, ale klidně bych si připlatila za lepší kvalitu jídla.

20. zář 2023
avatar

43 korun za den.

20. zář 2023
avatar

49 Kč na den

20. zář 2023
avatar

52 Kc na den

20. zář 2023
avatar

48 Kč na den.

20. zář 2023
avatar

49 Kč za celodenní stravu

20. zář 2023
avatar

Do 6let 42kc za den, do 7let 48kc za den

20. zář 2023
avatar

Do 6 let 49, od 7 let 52 za den.

20. zář 2023
avatar

1075,- denní docházka (2x svačina, oběd, pitný režim) -

20. zář 2023
avatar

Do 6 let 41,- (10,-, 23,-, 8,-)

20. zář 2023
avatar

1260kč na měsíc

20. zář 2023
avatar

Děti 3-6 50 Kč a 7 let 55 Kč za den

20. zář 2023
avatar

55 za den ale vari moc dobře, hodně ovoce a zeleniny

20. zář 2023
avatar

Platíme 47,- za celodenní stravování.

20. zář 2023
avatar

46,- za den

20. zář 2023
avatar

38,- 🤔

20. zář 2023
avatar
Autor komentář smazal
avatar

75 Kč za den. Jídelníček je kvalitnější, nechybí ryby, luštěniny, ovoce, zelenina atd.

20. zář 2023
avatar
rory_g
autor

Dekuju vám. Starší byl ve školce před čtyřmi lety, ale vidím, ze platíme tak nejak stejne všechny. 🙂

20. zář 2023
avatar
21. zář 2023