Ahoj holky, jaký krém vám prosím u dětí pomohl na atopický ekzém? Neřeším teď například změnu stravy, ale vyloženě krém. U malého je příčina z venkovního prostředí. Díky
Lipobase
Nám zatím nic ☹️
A-derma a ovesné koupele. Za nás 100% kombinace. Aktuálně to řeším u dcery.
@ivhuska76 Aderma u nas bohuzel nic, ale na to druhe se kouknu😉
@alena2109
@skorapka
@sunnies
@ivhuska76 holky a stava se vam, ze to misto,kde ten flek je, se zacne loupat? Promazavam kazdy den, i 2x a nechapu
Za mě vysušit imazolem a pak welleda
ovesny koupel e, a derma, belogent, imazol, lipobase
@tereza2008 myslím že tu lipobasi může napsat i lékař, teď mi to nabízel na kontrole...ale jaký je cenový rozdíl to nevím. Jinak doporučím toto: https://www.drmax.cz/ovesna-koupel-s-olejem-z-k...
Krém A-Derma a dále ovesne koupele, daji se koupit v DM
Ovesne koupele..a mazu excipialem
Excipial Kids a ovesná koupel
Bioderma attoderm intesive baume
Dream cream od Lushe ☺️
@tereza2008 ale to, ze se loupe je spravne - ma se vysusit a pak hydrtovat. Ne promazavat mastnym. Zkus zdejsi skupinku pro atop exem.
Řešíš čím mazat ložisko ekzému? No vlastně ničím, musí se vysušit (zinkovou mastí nejlépe), pak se oloupe a teprve až se udělá nová kůže růžová, tak můžeš něčím mazat (ale nemusíš, dítě nemusí být jako palačinka namaštěné 😉 ).
Na červený flek nejlepší vitela ictamo a pak lipobase
Diky moc holky..my mame problem,ze on ty flicky ma po celym tele uz, takze se to blbe vysusuje🙁ale zkus a urcite zkusim tu ovesnou koupel. On ma blby,ze kde nema atopak, tak ma hned dalsi vyrazku, tak se to blbe udrzuje☹️
Nám pomohla lipobase a Aderma