Já se na ty Malý lásky nemůžu koukat..pak mě hormony nutí přemýšlet o druhým🤯🤯🤯
Taky to tak máte?
Ne 😁. Čekám druhy a přemýšlím o třetím 😁👍
@luckawm 😁😁 nekdo ty cisla delat musi
@verca024 tak to ten muj by me zahrnul zlatem za druhy, ale problemu je vic a strach obrovskej
Ano, ale o čtvrtém 🙈😂
Ne já už mám tři a děti už mít nemůžu 😍
@kazzyy 3 deti to ted byva beznejsi a beznejsi🙂
Tak my teď čekáme dvojčata (takže budou celkem tři děti) a už se jich nemůžu dočkat, až si ty malý miminečka poňuchňáme, strašně moc se těším... jsou tak blízko a přitom ještě tak daleko...
@tereza2008 jo to jo, my sice třetí chtěli později ale nevadí, mám tři děti do čtyř let
Ne..i dvě jsou moc😁😁
Ne.... souhlasím s👆😀
Vůbec , já se na to nedívám protože mě až mrazí ze vzpomínek na tu bolest(a to mám za sebou dva relativně rychlé a klidné porody), minulý týden jsem málem rozbila ovladač jak rychle jsem to potřebovala přepnout jinam 🙈
Už na to kvôli tomu nemôžem pozerať, je to strašný nápor na emócie 😊druhé už mať nemôžeme tak ma to vždy úplne dostane. Ale dnes som premýšľala, že je to zvláštne, keď v nás vyvoláva potrebu mať ďalšie miminko práve sledovanie pôrodu, pritom nás to bolelo, a ani na pohľad to nie je príjemné 🤷🏻♀️ Ale bez debaty, je to zázrak 😊
Naopak, utvrzuje me to, ze uz rodit nikdy nechci 😂😎
mám doma teď měsíčni miminko a dvouleťáka po příjezdu domu z porodnice jsme se shodli ze 2 deti stačí,ja viděla 2 díly lásek a už padla debata o třetím a už posledním 😂
@martiina_k to budete mit veselo☺️
@riavais souhlas...ja jsem nerodila normalne,ale doted si pamatuju tu silenou bolest po cisari a toho bych se treba vubec uz nebala🙂
Jo ještě víc mě to utvrzuje v tom mít druhé ☺️ Teď na něm začínáme pracovat, snad se nám brzy zadaří ☺️ Ještě to jedno miminko chceme, cítím to tak. Další už ne. Manžel je že 3 děti a jímá ho hrůza že bych chtěla někdy třetí 🙈 ale na to se necítím. Nooo uvidíme, třeba za dva tři roky budu koukat na další malé lásky a budu toužit po dalším 🤣
@riavais a musím s tebou souhlasit. Když si vzpomenu na bolest a trable a infekcí po porodu u syna, vidím tu bolest tak mě to tu touhu žít zvyšuje 🙈
Mám to úplně stejně. Ale přítel se po posledním dílu asi rozněžněl a my už teda pomalinku asi začneme 🤭😂