Holky, manžel je pozitivní a já pravděpodobně taky. Děti půjdou na test až se mnou pravděpodobně v úterý. Co je pro manžela výhodnější, OCR nebo neschopenka?
To by mne zajimalo, jestli ocr jen pri uzavreni skol je 80% nebo i v pripade nemoci na 9 dni? Na netu jsou kalkulacky, tak at si tam hodi plat a vypocte mu, co je lepsi.
Pokud je pozitivní tak to snad bez pn ani nejde ne?
@hezz17 on je na home Office už rok,takže nevidím důvod,proč by to nešlo, když stejně musí být v karanténě
@tereza2016h Kamarádka se ptala přímo na OSSZ a bylo jí řečeno, že musí na neschopenku, že ta je výš, než OČR. Ale víš jak, není žalobce, není soudce.
Pokud je pozitivní, musí na neschopenku. OČR nelze. Takhle to bylo řečeno jeden mamince od nás ze školky.
Jsme pozitivni s manzelem od soboty. Resila jsem s uctetni. Urco je lepsi neschopenka. Je navysena o 300,- denne. Je to znat. Ocr se vypocitava blbe. Stejnak jste 14 dni v izolaci tak nehrozi ani vChazky.
Zaměstnanci, co jsou na HO, jsou pozitivní, tak pokud to jde, dělají dále na HO. Pokud to zdravotní stav nedovolí, jdou na pár dní na neschopenku. A pak zpět na HO.
Pokud nechce, může být dál ho, nemusí mít neschopenku.
@tereza2016h záleží, jak se cítí, pokud dobře, může být dále na HO, pokud blbě, DPN
Pokud má od zaměstnavatele HO, může ho mít i po pozitivním testu, až bude volat hygiena a budou na něj řvát, že musí na neschopenku, tak jim řekne, že nemusí, ale že izolaci přijímá. To je důležité, že přijal izolaci.
Tak já byla na Očr ještě před pozitivním testem. @mishka87 , Obvodní mi řekla , že nemusím na neschopenku, že stačí dodržovat karanténu. Že si ušetřím přerušování a vypisování dokumentů . Stejně stále pokračují v očr , protože školky stále pro syna zavřené , jen manžel měl neschopenku.
Je to mimo dotaz HO .
Já pn nemela, jen HO a izolaci.
Díky holky.
@tereza2016h když jsme byli pozitivni, já normálně dál pracovala, partner byl na ocr, ne na neschopence. Ale ještě to byla kombinace toho, že byla zavřená skolka, která nám ocr potvrdila
Neschopenka, ted se doplaci neco k tomu...300na den nebo tak. Nějaká izolacka nebo tak nějak to Maláčová nazvala.