Co vic si přát 😁
Muj skoro dvouletej se vali vsude, ale nerve. To delala dcera. Lezela a rvala. Na okoli moc nekoukam. Ale jsem v pohode. Kdyz si vzpomenu jak jsem to s dcerou prozivala a byla ruda az na pr...a rikala jsem si, co si asi ostatni rikaji????? Ted to beru naprosto s nadhledem. Pak ho vzdy nahodim, rikam mu, ze ho nesu jal pytel brambor....protoze by tam lezel do vecera. Dnes sebou flaknul ve fronte v masne. Se mu nedivim, taky me to tam uz nebavilo...😂😂😂
Se jim nedivím 😀
Když vidím ten podchod do kopce.
Taky bych protestovala 😂😀
Ja delam, ze je neznam 🙂))) ale nakonec stejne vymeknu 🙂))
Takhle jsem se už dlouho nezasmála, ty fotky jsou perfektní 😁,
Syn se mi nikdy nevalel po zemi. Ale když se vzteká, slyší nás možná až v Praze. No jo, však o mě říkají, že jsem děsná matka, co si neumí vychovat dítě 🙂
Malej byl stejnej. V jednom mestecku rval jak dur a valel se po zemi a okolo chodili lidi a i se zastavovali a kroutili nademnou hlavou. Hrozny 🤦♀️
@tinaprofi vyndala bych to jako pěknou vzpomínku, až si přivedou prvního kluka, a donutila ho, aby si to prohlidl 🤭🤭😄
@prostejina dělám na tom 🙂)))
Hurá 🙆 moje dítě není jediný,, exot,, 😃 akorát u nás trochu problém když si lehne na přechodu
🤣🤣🤣
To potesi 😅
Starsi, kdyz mel 18m, tak v obchode si lehnul a rval, kdyz nekam chtel jit a my chteli na jinou stranu... a jednou, kdyz jsme sli do parku, tak proste si lehl a zacal se plazit po zemi, jak mimco🙈 a to uz normalne chodil.... ted, po dvou letech mi dneska v obchode zacal chodit po ctyrech 🙈 no co no... ma doma rocniho brachu 😅





Boží. 😂 to mi dělal syn někdy v roce a půl. Bílá zimní bundička dostala zabrat. 😀