icon

Ve školce:
"Paní učitelko, když mají děti zítra besidku, mohli bychom donést cukroví ?"
Synova třída: "Jasně, to budeme rádi !"
Dcery třída: "No co vás to napadá, v žádném případě, vždyť Covid !"

Aneb schíza v praxi..😂

avatar

Ono to ani není o ucitelkách , prostě se to nesmí, přijít tam hygiena tak je průser a navíc bY si mohli stěžovat rodiče

15. pro 2020
avatar

Ani ucitele uz nevi,co maji/muzou delat...

15. pro 2020
avatar

No tak covid je zrovna argument jak noha - nakazeny cukrovi 😂😂😂

15. pro 2020
avatar

@dvoraiv ty neplives do cukrovi? 😀

15. pro 2020
avatar
viridie
autor

@bara88 však v pořádku, mne by to ani nenapadlo, kdyby ještě v jiné třídě učitelky samy rodiče nevyzvaly, ať něco donesou...Proto jsem se ptala u nás
Holt zmatky na všech frontách,no..😂

15. pro 2020
avatar

U nas se reklo Cukrovi, ale kupovane 😀
Ale ja fakt, ze obe tridy to rekly stejne

15. pro 2020
avatar

@evaviki no jasne, ze plivu a taky na nej kaslu a hazim soply, ale nevedela jsem, ze se to vi verejne a lidi se zacli bat 😂😂😂

15. pro 2020
avatar

U nás se může nosit cukroví a dárečky, nicméně plyšáky na spaní už ne a to dcerka nese teda dost špatně.

15. pro 2020
avatar

@craki koronac obraci svet naruby - cukrovi je bezpecnejsi kupovane, jednorazove obaly jsou hitem a obed leda do plastovy bedny 🤔🙄

15. pro 2020
avatar

@adelinkkaa toto mi vadí hrozně moc. V čem je ten plyšák víc "infikovaný" než např. oblečení ve kterém dítě ve školce jako je ? Každé ráno pláč a přemlouvání a vysvětlování, že nesmí...ach jo

15. pro 2020
avatar
viridie
autor

@ivetaa94 na prd, fakt..🤔

15. pro 2020
avatar

@ivetaa94 no přesne to si říkáme všichni rodiče taky. Copak tomu staršímu to vysvětlíme, ale 3leta to často oplace. Navrhli jsme že tam dětem přinesem plyšáky ať je třeba vydezinfikuji a nechají si je děti ve skolce, ale neee. Je to na palici

15. pro 2020
avatar

@ivetaa94 u nás zákaz plyšáku vytunili, můžeme donést vypraného plyšáka v pondělí ráno a nechat ho tam do pátku a pak vzít zase na vyprání. Asi se covid v pondělí neprenaši.

15. pro 2020
avatar

@adelinkkaa a tak o zase naše paní učitelky s tímto návrhem přišly samy, že tam hajany můžeme nechat, ale to nás 3 lety prostě nedává..

15. pro 2020
avatar

Prosím, byl by někdo schopen dát odkaz na relevantní dokument, který skutečně stanovuje, že se nesmí do školky vzít plyšák, upečené cukroví/pochutiny atd.

15. pro 2020
avatar

@dvoraiv Greta si skube vlasy 😆

15. pro 2020
avatar

@adelinkkaa To je blbé, je mi tech deti lito. 😕 Nas maly si nosi plysacka a to tam nespi, ale smi si je nosit jen tak s sebou a hodne mu to pomaha.

15. pro 2020
avatar

My máme asi nějakou punkerskou školku, včera přišel mail, aby děti přinesly na besídku domácí cukroví na ochutnání.

15. pro 2020
avatar

U nás si ani děti ve školce nemůžou dát dárky..ale pro učitelky je donést můžeme😊

15. pro 2020
avatar

No a plyšáky už vůbec ne...děti předáváme mezi dveřma na zahradě a i batůžek atd. nemůžu dát učitelce do ruky (teda jak které)...přitom ve školce o 300m dál je dárkovaná, byl jarmark na zahradě atd....takže podle toho usuzuji, že žádný předpis není a je to o tom, že když chceš, hledáš způsoby, když ne, hledáš důvody...

15. pro 2020
avatar

No tvl...tak u nás plyšáci v pohodě a přinést cukroví jsme byli vyzváni učitelkou, ještě nám to připomíná. Děti slaví narozky s domácími dorty. Jen rodiče musí nosit roušky a besídka pro rodiče byla na zahradě. Uff, jsem ráda, že jsou u nás normální.

15. pro 2020
avatar

@phn tak to je slušnej alibismus, ty bláho! 😃

15. pro 2020
avatar

@phn tak doufám že paní učitelky také nic nedostanou co kdyby to bylo náhodou infikované 😁

15. pro 2020
avatar

Cukrovi nese, do druziny i třídy.

16. pro 2020
avatar

U nás ve škole ještě o level výš. Cukroví smí donést ale nesmí dát nikomu ochutnat. Dárky si dají ale rozbalit až doma

16. pro 2020
avatar

U nás taky, plyšáci být nesmí, nic doma vyrobeného být nesmí, jen koupené, dítě předáváme v šatně, nesmíme vstoupit ani do té první chodby před třídu, musíme si vzít návleky na boty, vydezinfikovat, zarouškovaní, jarmarky nebyly, besídku děti nemají

16. pro 2020
avatar

@antiquecz Na dokument asi ne. Nám to tehdy vysvětlovala ředitelka ve školce ohledně doneseného jídla. Vy, jako domácí pekař/cukrář, ... , nemáte štempl z hygieny, nemáte oddělené prostory pro přípravu, takže nemůžete prokázat hygienickou nezávadnost, správné skladování a uchovávání. A kdyby zrovna došla hygiena na kontrolu, což může, tak bere vzorky ze všeho, co je v lednici / na stole, ... Oni si tím jen kryjí záda.
O plyšácích, ... je to spíš o školce a přístupu.

16. pro 2020
avatar

@antiquecz pracuji ve školce, ale úplně se do této problematiky neangažuji, každopádně ředitelce chodí veškerá tato nařízení na mail a vždy to tiskne a vystavuje rodičům na nástěnku.

16. pro 2020
avatar

@kayty když vidím tu cukrárnu u nás naproti, nechápu jak můžou mít štempl. Je tam špína, pečivo dávají chladit ven, v létě zase nechávají venku kynout jen ať na to sedají mouchy atd, nechávají si do výrobny otevřené venkovní dveře... Hnus. Větší hygienu mam doma než v téhle cukrárně. A z ní přinést cukroví můžu, z domu ne

16. pro 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Mě třeba pobavilo, když jsme měsíc zpátky covid opravdu měli (já, manžel a syn) a učitelka psala, že mám poslat po babičce vypracované úkoly (pracuje ve škole) a večer psala, že vlastně ne, protože na nich bychom mohli ten covid přinést do školy 🙂

16. pro 2020
avatar

@kamusek tak zalaminovane,aby bylo mozne je vydesinfikovat 😂😂🙈

16. pro 2020