@bobule2015 pořád na ten buben nadávám, ale on je to vlastně pojízdnej stolek 😀 😀
jak se budeš tímhle ládovat tak ho nerozebereš🙂
@vlaxyz já si ho včera přivřela do lednice 😀 a chlap mi ho napatlal barvou... se chtěl otočit se štětcem v ruce a už to bylo 😀 a prej jé sorry já Vás neviděl 😀 tak kdo má pak nadávat 😀 😀 ale myslím, že mi to pak bude chybět.. sice jsem jak želva na zádech když se mám zvednout ale má to i svoje výhody 😀
Ja Ti tak zavidim ten rohlik!!! 😆😆
Uz se jen 6 krat vyspim a muzu si taky koupit 😆😆 na to se do ceska tesim nejvic!! Na rohlik a arasidovou nugetu 😘 samozrejme Ti zavidim i pupek 😀 😀
Chybi ti k tomu hermelin 😀
...na jídlo nebude čas, takže ani stolek není třeba... 😀 😀
@nicollegita chybí a ani Nevis jak 😀
@bh8 musíš nakoupit zásoby do mrazáku 😀
@alik25 to je taky pravda 😀
Poridis si druhej?
Po porodu odkládání jídla nehrozí...To se jí za pochodu 😀
v jaském jsi tt? 🙂
kafostolek řikám já 😀
@karolina2016 30tt
@vlaxyz víš co je směšný? Ty jsi 30. týden já 24 a ty vypadáš jako bys měla ještě minimálně 4 měsíce před sebou a já jako bych měla jít každou chvíli rodit 😀 Včre ami v krámě povídá nějaká babka... Jé maminko, vy už to máte za pár co... 🙂 říkám, no za pár měsíců... 😀 se na mě tak podívala a jen.. Pane bože.. Tak jsem se usmála a říkám: bůh Vám nepomůže a mě taky ne 😀 leda by si jedno to miminko adoptoval 😀 no to si neviděla ty xichty co pak házela 😀
@bobule2015 no to jo 😀 jenže ty tam máš vetřelce 2 a máš jinou postavu 😀 😀 mě už se tam malej nemůže vlist 😀
@vlaxyz to je fakt no, já nikdy nebyla modelka ☹ ale zase naopak jsem strašně ráda, že těch osm kilo co jsem před otěhotněním shodila mi ted nepřidává 😀 protože mít ještě těch +8 tak už se valím 😀
@bobule2015 já jsem opak 😀 měla jsem minimálně 10kg přibrat než jsem otěhotněla 😀
@vlaxyz minimálně!!! 🙂 ale tak co.... třeba budu taky někdy hubená ☹ 😀
@bobule2015 víš jak je to hnusný?? Já už jsem se štítila sama sebe 😀 teď je aspoň za co chytit
@vlaxyz no neříkám rachitická 😀 stačí mi zase shodit to břicho 😀 jako se mi to povedlo předtím... Já dělám celej život atletiku, takže já nikdy nebudu mít míry 90-60-90 😀
Klidne se laduj na nabrala 24kg v tehu a jde to dolu



ted si říkám to samý, když jsem na tom stolku měla talíř s obědem a nohy na vedlejší židli 😀