@actiimelka teď jsem se právě zasnila jak asi bude vypadat atd... No jestli v 15ti přijde takhle tak ho zabiju 😀
@vlaxyz no já se ti nedivím 😁😁 je to katastrofa. 😁😁
@actiimelka klidně ať je gay... To snesu pokud bude vypadat normálně.. Ale tohle fakt ne 😀
no mam stejny nazor 😀

@vlaxyz no taky doufám aby ta naše princezna jednou takto nedosla dom 😀😀 nebo si něco takového nepřinesla dom 😁😁
@actiimelka kdyby přivedla dom tak to s taťkou spacifikujete 😀 😀
@vlaxyz no to si pis 😀😀 ale kdoví co bude letět za těch xlet 😊😊
@actiimelka no právě... Je to čím dál horší 😀
Zabila bych ho😀😀😀😀😀😀😀
Dilataci ledvin? Vitej mezi nami.,...
@bobule2015 já to mám od 24tt ale teď to je horší protože mám zkrácený i čípek
@vlaxyz no ja to mam taky no od 24 tt a kazdy tyden kolika k tomu..... Uz to zase zacina bolet.... Tak ti rikam, nohy krizem a nepovolit 😉 to date 😉
Tohle mě taky děsí každý den 😂😂
uplně mi proletělo hlavou toto 😀
Za me- klidne at nosi triko s kockou a cervene vlasy...ale at z neho neni fetak nebo ochlasta bez prace a bez nejakeho cile a zivotni naplne. Pokud bude studovat/pracovat a slusny clovek tak nemam problem se slecnakem...ale taky kdo vi co bude in za 15let,mozna lepsi nevedet 🙂
Presne takhle jsem s dilataci lezela loni. Ojoj. To boli. Drzim palce, at je brzo lip - pak odpustis i tu kocku 🙂
Jooo

No nevím, ať si chodí jak chce, on by vypadal jak strašidlo a jednou z toho vyrostou.. Se mnou musela být mati taky zoufalá, ale může být ráda, že jsem nekradla, nefetovala, nevalela se kde s kým.. A ze jsem měla jeden týden ciro zelené a druhý červené?no co, byly to jen vlasy.. Jo na tom obrázku vypadá jak bukev, ale v mém případě to vidím jinak, radsi ať v pubertě vypadá, než aby byl..
hele, já si zas říkám, kdoví, co pofrčí za patnáct let, takže možná zlatě, kdyby vypadal jenom takhle 😀
teď říkáš, že bys ho zabila, ale budeš ho milovat i když bude vypadat takhle🙂 Navíc, to je fáze, mladý lidi experimentujou, hledají sami sebe, nevidím na tom nic tak špatnýho, třeba je to jinak super hodnej kluk, nesuď jenom podle toho jak vypadá🙂
A to je přesně ta řeč těhotných, až ho porodíš,tak uděláš co mu na očích uvidíš a překousneš i kdyby chtěl mít ty červené vlasy ;) pokud to nebude grázl co ubližuje,tak věř,že tohle je jen to co říkáš teď ;)
@vlaxyz však já to taky nepíšu nějak vážně :D Náhodou známej v hospodě vždycky nadával když přišli jak on řikal "teplouši",že prostě by to nesnesl. No a výsledkem je ,že jeho druhý syn jednoho dne přišel,že má přítele.Tak se jen směju,ať je to myšleno jak chce. S vážnou tváří bych tohle neřekla nikdy a vzhledem k přirovnání k melounu,no ta bolest je sakra velká,ale díky bohu,že to není jako meloun :D ...tak jsem si fakt nemyslela,že to myslíš vážně.
A víš, že ste si dle profilovky podobní? 😀 😝 Jinak tfuj, tfuj, ať to spolu zvládnete až do konce co nejlépe.
Presne!!! To je duvod, proc vsem rikam, ze jsem moc rada, ze cekame druhou holcicku. Protoze kdyby mi muj malej chlapecek prisel domu v harapeskach, s ulizlou patkou a tim, ze posloucha Justina Biebera, musela bych ho zfackovat na miste 🙂 🙂


😀😀😀😀😀😀😂😂😂😂😂
Velmi trefné